Anasayfa Tanıtım Şirketlerin Yıl Sonu Yemeklerine Hazır Mısınız ?

Şirketlerin Yıl Sonu Yemeklerine Hazır Mısınız ?

3 Dakikada Okunur
0
0
11
Bir Dünya Kravat

Evet koca bir yılı geçirdik ve her sene olduğu gibi bu yıl da şirketler beyaz yaka personellerine yıl sonu yemekleri verip etkinlik yapmak için birbirleri ile yarışır oldular. Bu geceler hem bizlere motivasyon oluyor, hem de şirketler yıl boyu yaptıklarını ve yapacaklarını anlatarak çalışanlarını motive ediyorlar. Bu sayede de yeni yıla daha verimli bir çalışma temposu ile giriyorlar. Peki sizler yıl sonu yemeklerine hazır mısınız ?

Ne demek hazır mıyız ?

Bu yıl sonu yemekleri genelde bir gala gecelerine dönüştürülmeye başlandı. Ve genellikle şirket içinde bir şıklık yarışı başladı. Özellikle satın alma departmanın.. Neyse neyse buraya girmeye gerek yok :)

Dediğim gibi şirket çalışanları arasında bir şıklık yarışı oluyor. Ancak gariptir genelde bayanlardan görmeye alıştığımız gecelere hazırlanma olayı bu etkinliklerde erkeklerde de baş gösteriyor. Nereden mi biliyorum. Bir arkadaşım söyledi :)

Bir Dünya Kravat
Bir Dünya Kravat

Takım elbise olmazsa olmaz !

Be gecelerde erkekler için takım elbise olmazsa olmazdır zaten. Kendimizi farklılaştırabildiğimiz noktalar takım elbisenin rengi ve taktığımız kravatın rengidir. Ancak benim bu konuda tercihim siyay takım elbise ve Kırmızı Kravat ! Tabi duruma göre süt mavisi gömlek ve mavi lekeli ince kravat da tercihlerim dahilinde olabiliyor.

Smokin giymek gerekli mi ?

Eğer firmanız yaptığı etkinlik konusunda yaptığı bildirimdeki kıyafet kodunda smokini işaret ediyorsa giymeniz gerekiyor tabii ki. Bu durumda internetten Papyon Modelleri arasanız iyi olur. Herkes aynı tip gözükürken siz farklı bir tarz papyon ile geceye fark katabilirsiniz.

İşte tüm bu arayışlarda size yardımcı olabilecek bir site arıyorsanız bir dünya kravat size yardımcı olacaktır. www.birdunyakravat.com üzerinde binlerce kravat ve papyona erişebilir, gala gecelerine farklılık katabilirsiniz.

 

Daha fazla ilgili makale
 • Blog Yazmanın Bana Kattıkları

  Blog Yazmanın Bana Kattıkları

  En son yazdığım yazıdan da görebileceğiniz gibi 4 yıldır kişisel blog yazıyorum. Her hafta…
 • Blog Dünyasında 4 Yıl

  Blog Dünyasında 4 Yıl

  Bundan tam 4 yıl önce saat 22:29’da blog dünyasına giriş yapmamı sağlayan ilk yazımı…
 • Afriqiyah Airways Libya Uçak Bileti

  Afriqiyah Airways Libya Uçak Bileti

  Afriqiyah Airways, Nisan 2001’de kurulmuş ve 1 Aralık 2001 tarihinde programlı hizme…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz