Ayhan 7 Aralık 2016 Tanıtım

Evet koca bir yılı geçirdik ve her sene olduğu gibi bu yıl da şirketler beyaz yaka personellerine yıl sonu yemekleri verip etkinlik yapmak için birbirleri ile yarışır oldular. Bu geceler hem bizlere motivasyon oluyor, hem de şirketler yıl boyu yaptıklarını ve yapacaklarını anlatarak çalışanlarını motive ediyorlar. Bu sayede de yeni yıla daha verimli bir çalışma temposu ile giriyorlar. Peki sizler yıl sonu yemeklerine hazır mısınız ?

Ne demek hazır mıyız ?

Bu yıl sonu yemekleri genelde bir gala gecelerine dönüştürülmeye başlandı. Ve genellikle şirket içinde bir şıklık yarışı başladı. Özellikle satın alma departmanın.. Neyse neyse buraya girmeye gerek yok :)

Dediğim gibi şirket çalışanları arasında bir şıklık yarışı oluyor. Ancak gariptir genelde bayanlardan görmeye alıştığımız gecelere hazırlanma olayı bu etkinliklerde erkeklerde de baş gösteriyor. Nereden mi biliyorum. Bir arkadaşım söyledi :)

Bir Dünya Kravat

Bir Dünya Kravat

Takım elbise olmazsa olmaz !

Be gecelerde erkekler için takım elbise olmazsa olmazdır zaten. Kendimizi farklılaştırabildiğimiz noktalar takım elbisenin rengi ve taktığımız kravatın rengidir. Ancak benim bu konuda tercihim siyay takım elbise ve Kırmızı Kravat ! Tabi duruma göre süt mavisi gömlek ve mavi lekeli ince kravat da tercihlerim dahilinde olabiliyor.

Smokin giymek gerekli mi ?

Eğer firmanız yaptığı etkinlik konusunda yaptığı bildirimdeki kıyafet kodunda smokini işaret ediyorsa giymeniz gerekiyor tabii ki. Bu durumda internetten Papyon Modelleri arasanız iyi olur. Herkes aynı tip gözükürken siz farklı bir tarz papyon ile geceye fark katabilirsiniz.

İşte tüm bu arayışlarda size yardımcı olabilecek bir site arıyorsanız bir dünya kravat size yardımcı olacaktır. www.birdunyakravat.com üzerinde binlerce kravat ve papyona erişebilir, gala gecelerine farklılık katabilirsiniz.

 

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Hediye
BU YILBAŞI AŞKINIZI HEDİYELERLE TAZELEYİN

Erkekler her ne kadar kadınlara oranla hediye konusunda duygularını açıkça belli edemese de bazı durumlarda kadınlara göre çok daha fazla...

Hediye
EN ÖZEL YILBAŞI HEDİYELERİ BİR ARADA

Yılbaşı zamanı yaklaşırken herkesin aklında aynı soru yer alıyor: Sevdiklerime ne hediye alacağım? Bu özel günü hediyeler ile daha da...

Kapat