Ayhan 23 Eylül 2015 Tanıtım

Eğer içinizde seyahat etmek bir heyecan olarak varsa, kendinizi belli aralıklarla yollarda bulursunuz. Veya en iyi ihtimalle zamanlarınız gezi planları yaparken geçer. Ancak zaman geçtikçe, gittiğiniz yerlerin sayısı arttıkça gezilecek yerler keşfetmek biraz daha zor olmaya başlıyor ve internetten yardım almak zorunda kalıyoruz.

İşte bu yazımda sizlere bu konular odağında yayın yapan  Seyahatdergisi.com sitesi hakkında bilgiler vermek istiyorum. Çünkü gerçekten gezi planları yapmak vakit alan ve birazda bilgi gerektiren bir eylemdir. Sizlerde siteden yardım alarak değerli vaktinizi daha da verimli kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi site sizin seyahat rehberiniz olma amacını güdüyor. Çünkü seyahat etmek gerçekten rehbere ihtiyaç duyan bir eylemdi. Siteyi incelediğimizde seyhahat ile ilgili aklınıza takılan her konuda bilgiler sunyor.

Düşündüğümüzde seyahat planlarken kafamızdaki sorular belli çerçevede ilerliyor. Nereye gidelim, nerede kalalım, nasıl gidilir gibi konular kafamızı kurcalıyor.

Sitenin belkide en beğendiğim noktası ise gezdikçe size yeni yerler önermesi, aklınıza gidilecek yerler sokması geliyor. Bazı zamanlar bir mekanın giriş ücreti hakkında araştırma yaparken, farklı bir mekanın giriş saatleri hakkında bilgiler edinebiliyorsunuz.

Eğer henüz keşfetmediyseniz bu yazımla beraber siteye giriş yapıyorsanız size önereceğim ilk bölümü gezilecek yerler kısmıdır. Bu kategori altında var olan onlarca yazı arasında gezinirken başlıklardan aklınızı çelene bakabiliyorsunuz. Ve eğer gidebileceğiniz bir yerse listenize eklemeniz çok yararlı oluyor.

Daha anlatmakla bitmeyecek bir çok alan mevcur. Dolayısıyla sizlerde hemen http://seyahatdergisi.com/  adresine giriş yaparak kendi planlarınızı oluşturabilirsiniz. Bir gezi için gerekli olabilecek her şeyi site üzerinde bulabileceksiniz.

 

 

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Moda
Bayanlarla Özel, Bayanın İhtiyacına Uygun

İnternetin gelişmesi ile birlikte hayatımızın tüm alanları değişime uğramış durumdadır. Artık herşey kolaylaştı, tüm herşey bizler için bilgisayarımıza kadar giriyor....

Zayıflama Yöntemleri
Zayıflama yöntemleri ile yağlar yok oluyor

Zayıflama yöntemleri kadınların ve erkeklerin sık sık tercih ettiği ve çıkış aradığı durumlardan biridir. Gerek birkaç kilo fazlalık, gerek biraz...

Kapat