Ayhan 15 Kasım 2015 Tanıtım

Rüya Tabirleri

Hayatımızın üçte birinin geçtiği uykunun neden olduğuna dair pek çok araştırma yapılıyor. Öncelikle hem bedenimiz hem zihnimiz hem de ruhsal durumumuz için uykunun bir nimet olduğunun altını çizelim. Uyku her açıdan bir temizlik aşamasıdır. Beden bazı fonksiyonlarını kapatıp bazılarını rölantiye aldığı halde uyku esnasında beyin tam kapasite çalışmaya devam eder. Gün içinde gördüğümüz duyduğumuz gerekli gereksiz pek çok şey bilinçaltımızda depolanmaktadır. Uyku esnasında beyin de adeta temizlik yaparak gerekli bilgileri ayıklar ve gereksizleri derinlere gönderir. Uyku esnasında gördüğümüz bazı rüyaların gün içinde yaşadıklarımız ile bağlantılı olması da işte bu yüzdendir. Ancak bazı rüyaların ilginç bir şekilde gerçek hayatta karşılıkları vardır. Haber veren rüyalar olarak tanımlanan bu rüyaların yorumlanması yani rüya tabirleri sayesinde bazen olacaklar konusunda uyarıldığımızı düşünebiliriz.

Haberci Rüyalar

Yaşadıklarımız ve etkilendiklerimizden dolayı gördüğümüz rüyalardaki simgeler iç dünyamızın yansımasıdırlar. Ancak haberci rüyalar rüya gören kişinin hiç aklına gelmeyen ve günlük hayatında karşılığını bulamadığı şekilde zuhur ettikleri için ilk etapta bir anlam yüklenemez. Ancak sonraki günlerde rüyada görülene paralel şekilde meydana gelen olaylar bu rüyaların bir işaret olduğunu anlatır bize. Mesaj veren rüyalar bazen birebir aynı şekilde yaşanır bazen de kişiye özel semboller şeklinde görülürler. Şekilleri ne olursa olsun bu rüyaların ortak özelliği kişinin henüz bilmediği bir konuda bilgilendirmesine vesile olmasıdır.

Rüya Analizi

Sıradan ve herhangi bir anlam ifade etmeyen bazen stres ya da yorgunluk bazen de çıkmaza girilen bir konuda görülen rüyaların dışında yaşanacakları önceden haber veren rüyalar görüldüğü zaman bunların tabirinin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Sitemizde yer alan sayısız ruya tabirleri arasında siz de sizi etkileyen ve belki de defalarca kez gördüğünüz rüyalarınızın ne anlama geldiğini çözebilir ve bu sayede hayatınızda düzenlemeniz ve değiştirmeniz gereken alanlarınız hakkında ön fikir sahibi olabilirsiniz. Sitedeki kutucuğa bir ya da birkaç kelime ile gördüğünüz rüyayı yazarak ayrıntılı bir şekilde açıklanmış anlamını inceleyebilirsiniz. Aynı rüyada farklı semboller gördüğünüz zaman da yine arama kısmına tek tek bu sembolleri yazarak genel bir rüya tabiri analizi çıkarabilirsiniz.  Rüyalarınız yorumları için ise http://www.diyadinnet.com/Ruya-Tabirleri adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
konut-projeleri
Konut Projeleri

Çekmeköy ve Beylikdüzü Projeleri İstanbul’un en güzel semtlerinde inşa edilecek olan yeni konutlarda artık her bir vatandaşımız uygun fiyatlar ile...

black-and-white-adidas-background
Adidas Ürünlerinin Son Adresi

Adidas Ürünlerinin Son Adresi Sportsoul.com Günümüz spor giyim tercihlerini etkileyen markaların en başına muhakkak ki Adidas’ı koymak gerekir. Böylesine tercih...

Kapat