Anasayfa Tanıtım Pimapen Fiyatları

Pimapen Fiyatları

3 Dakikada Okunur
0
0
80
Sineklik

Pencereniz eski ve soğuk hava geliyor ise kışın yakacağınız soba veya doğalgaz masraflarınız artar ama siz yinede ısınmazsınız. İşte bu nedenle pimapen pencere yatırım yapmak sizi zarara değil kar’a sokar. Hem eviniz ısınacak hemde daha az masraf yapacaksınız. Bu nedenle ısı yalıtımı önemli diyoruz. İnsanlar ısı yalıtımını hafife alıyor. Tek camlı hiç bir yalıtıma sahip olmayan eski ahşap pencereler yerine uygun pimapen fiyatları ile yaptıracağınız pencereleri ömür boyu kullanacaksınız. Bu nedenle şuan evinizde eski model pencere varsa pimapen tamiri yaptırmak yerine yenisi ve kalitesi ile değiştirin.

Ucuz olsun diye ucuz ürün yaptırmayın. Sektörün en kaliteli ürünü tabi ki pimapen’dir. Gidip 300 tl ucuz diye bir daire pencere kapıyı ucuz ucuz diye bağıran reklamlar yerine dr. namını olmış bir ürüne yaptırmanız daha mantıklıdır. Bakın reklamlarda bile biri ucuzluğunu diğeri kalitesini amacını belirtiyor. Soğuklara karşı hatta yazın sıcaklara karşı bile yalıtım önemlidir. Yazın klima sizi soğutur ama dışarıdan baskın gelen sıcak klimayı kapttığınız anda sıcak hava eve hakim olur. Bu nedenle ısıcam konfor dediğimiz pimapen pencerelere takılan sıcağı engelleyen camı tavsiye ederim.

Tabi kaliteli ürün kaliteli ellerde şahlanır. Bu nedenle daha sonra pimapen tamiri ile uğraşmamak için kaliteli bir firma ile büyük bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederim. Marmara, furkan, ilke, simge vs. gibi büyük firmalar var. Bunlardan benim bildiğim Marmara pimapen iyi işçilik ile ve sözünde duran bir firmadır. Tabi siz hepsinden pimapen fiyatları için teklif alabilirsiniz. Kış aylarına yaklaşıyoruz önümüz bayram belki masraflar artacak ama söylediğim gibi yalıtım yatırımdır.

Daha fazla ilgili makale
 • Zanussi

  İstanbul Zanussi Servis

  ZANUSSİ marka ürün gruplarınızı emanet etmek için tercih edeceğiniz firmayı detaylı bir şe…
 • Fakir Servis

  FAKİR Teknik Servis

  İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirlerde servis hizmeti sunmak gerçekten çok …
 • Hosting Seçimi

  Hosting Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Ettim ?

  Son zamanlar kişisel blog olarak ilerleyen yazılarıma, bu tarz blog sahibi olmak isteyen k…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Zanussi

  İstanbul Zanussi Servis

  ZANUSSİ marka ürün gruplarınızı emanet etmek için tercih edeceğiniz firmayı detaylı bir şe…
 • Fakir Servis

  FAKİR Teknik Servis

  İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirlerde servis hizmeti sunmak gerçekten çok …
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz