Ayhan 10 Eylül 2015 Tanıtım

Pencereniz eski ve soğuk hava geliyor ise kışın yakacağınız soba veya doğalgaz masraflarınız artar ama siz yinede ısınmazsınız. İşte bu nedenle pimapen pencere yatırım yapmak sizi zarara değil kar’a sokar. Hem eviniz ısınacak hemde daha az masraf yapacaksınız. Bu nedenle ısı yalıtımı önemli diyoruz. İnsanlar ısı yalıtımını hafife alıyor. Tek camlı hiç bir yalıtıma sahip olmayan eski ahşap pencereler yerine uygun pimapen fiyatları ile yaptıracağınız pencereleri ömür boyu kullanacaksınız. Bu nedenle şuan evinizde eski model pencere varsa pimapen tamiri yaptırmak yerine yenisi ve kalitesi ile değiştirin.

Ucuz olsun diye ucuz ürün yaptırmayın. Sektörün en kaliteli ürünü tabi ki pimapen’dir. Gidip 300 tl ucuz diye bir daire pencere kapıyı ucuz ucuz diye bağıran reklamlar yerine dr. namını olmış bir ürüne yaptırmanız daha mantıklıdır. Bakın reklamlarda bile biri ucuzluğunu diğeri kalitesini amacını belirtiyor. Soğuklara karşı hatta yazın sıcaklara karşı bile yalıtım önemlidir. Yazın klima sizi soğutur ama dışarıdan baskın gelen sıcak klimayı kapttığınız anda sıcak hava eve hakim olur. Bu nedenle ısıcam konfor dediğimiz pimapen pencerelere takılan sıcağı engelleyen camı tavsiye ederim.

Tabi kaliteli ürün kaliteli ellerde şahlanır. Bu nedenle daha sonra pimapen tamiri ile uğraşmamak için kaliteli bir firma ile büyük bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederim. Marmara, furkan, ilke, simge vs. gibi büyük firmalar var. Bunlardan benim bildiğim Marmara pimapen iyi işçilik ile ve sözünde duran bir firmadır. Tabi siz hepsinden pimapen fiyatları için teklif alabilirsiniz. Kış aylarına yaklaşıyoruz önümüz bayram belki masraflar artacak ama söylediğim gibi yalıtım yatırımdır.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Zeka Oyunları
Yalnız oyun oynama gel tokoyun.com’a bu iki kişilik oyunları oyna

İnsanların büyük bir kısmının en fazla oynadıkları oyunların başında, yarışlar geliyor. Araba yarışları sayesinde artık isteyen herkes uzun süreler boyunca...

tata
En Kaliteli Parçalar Araba Parçası’nda

Araba sevdalılarının kurulduğu günden bu yana yalnız bırakmadığı Araba Parçası isimli online yedek parça satış sitesi, sektörde çeşitli yeniliklere imza...

Kapat