Anasayfa Teknoloji Outlook Android Uygulaması Kullananlar Dikkat

Outlook Android Uygulaması Kullananlar Dikkat

3 Dakikada Okunur
2
0
180
Android Mail Uygulaması

Daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi, iki yıllık bir iPhone kullanımı ardından tekrar Android kullanmaya başladım. Aslında gördüğüm kadarı ile uygulamaların tamamının karşılığı Android platformunda bulunuyordu. Ama sadece mail uygulaması konusunda sıkıntı yaşadım. Çünkü iPhone üzerindeki dahili mail uygulamasını çok beğeniyordum. IMAP mail desteği, hızlıca hesap ekleme ve mail senkronizasyonu mükemmeldi. Android’e tekrar döndüğümde en çok mail uygulaması bulmada zorlandım. Ancak ikinci dememede aradığımı buldum.

CloudMagic

İlk olarak kullandığım mail uygulaması CloudMagic uygulamasıydı.Arayüzü ve kulanımı güzeldi ama zil sesini değiştirememem ve senkronizasyondaki ufak sorunlar beni farklı bir uygulama arayışına itti. Çünkü uygulama kendi kendi bir ses atıyor ve değişime izin vermiyor.

Outlook Android
Outlook Android

Daha sonra da hepimizin bilgisayardan bildiği Outlook Android uygulamasını denedim. Aslında ilk etapta sadece kendi mailleri için kulanılacağını düşünmüştüm, oysa tüm bilindik servisler ve IMAP kullanan mailleri ekleyebiliyoruz.(Muhtemelen isim@siteniz.com şeklindeki mailiniz IMAP Maildir.)

Uzun zamandır sorunsuz kullanıyordum aslında. Ancak bugün rastgele fark ettiği hata beni biraz zor durumda bıraktı. Çünkü ekli hesaplarımdan bazılarını uygulamadan kaldırmış. Hatta bunlardan biri de blogumun maili. Bana mail atanlar olmuş gözden kaçırmışım. Ödeme gönderenler olmuş göremediğim için işleri geç yapmak zorunda kaldım.

Velhasıl kelam (Bu kelimeyi kullandığıma göre artık yazıyı bitirebilirim :) )eğer sizler de Outlook Android uygulaması kullanıyor ve mail gelmez olduysa, bir hesaplarınızı kontrol edin. Sonra zor durumda kalabilirsiniz. Hele ki uygulamayı mailleri kontrol etmek için kullanan biriyseniz.

Daha fazla ilgili makale
 • Patent Tercüme

  Patent Tercümesinde Uyulması Gereken Kurallar

  Özellikle yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde zorunlu olarak patent tercüme işlemi yapılmas…
 • Hepsipay

  Fraud Kontrolü

  Günümüzde internet üzerinden yapılan işlemlerin artmasından dolayı ‘Fraud’ yani dolandırıc…
 • İyzico

  Yeni Nesil Sanal POS Hizmeti: iyzico

  Sanal POS, internet üzerinden banka kartları ya da kredi kartları ile ödeme alabilme imkan…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Teknoloji

2 Yorumlar

 1. Tuğba

  24 Temmuz 2015 at 3:32 pm

  Son güncellemeden sonra mailler gelmiyor bildirimler geç ulaşıyor. Alternatif arıyorum…

  Cevapla

 2. Elif

  24 Temmuz 2015 at 4:02 pm

  outlook android uygulaması son güncellemeden sonra çok kötü oldu

  Cevapla

Cevap Yaz