Ayhan 12 Ağustos 2016 Genel

Okulistik’e göre eğitim ciddi bir iştir! İşte tam da bu anlayışla Okulistik, Milli Eğitim Bakanlığı eğitim ve öğretim planlamalarına tam uyumlu olarak geliştirdiği öğrenim programları ile öğrencilerin ezberci değil, akıl yürütme yöntemlerini doğru bir şekilde kullanarak üçüncü sınıf ders konularını nitelikli bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

Okulistik

Okulistik

Üye öğrencilere interaktif konu anlatımları ile 3. sınıf tüm ders konularını sıkmadan ve eğlenceli bir şekilde aktarır, bu sayede de öğrencilerin okul başarılarını arttırır. Kullanımı oldukça kolay olan Okulistik ders planlamalarının içinde, interaktif konu anlatımlarının yanında, ilkokul üçüncü sınıfta okumakta olan öğrencilerin, bilgilerini düzenli olarak sınayıp, konu tekrarlarını yapabilecekleri testler, derslere olan ilgilerini arttırmayı sağlayacak etkinlikler ve ders konularını öğrenme becerilerini pekiştirmelerine yardımcı olacak ödevler bulunmaktadır.

Okulistik ilkokul üçüncü sınıflarına yönelik geliştirilmiş olan programlarda Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, İngilizce ve Fen Bilimleri derslerinin ayrı ayrı her bir konusu için öğrencilerin ilgilerini sürekli aktif tutmaya yönelik olarak, animasyonlarla desteklenmiş interaktif konu anlatımları sayesinde, öğrencilerin okula olan ilgilerinin de artması sağlanmaktadır. Çocuklar ilgiyle ve eğlenerek takip ettikleri Okulistik ders programları sayesinde bilgilerini severek yapacakları ders etkinlikleri ve ödevler ile pekiştirirler.

İlkokul üçüncü sınıf öğrencilerinin okulda gördükleri Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri, İngilizce ve Hayat Bilgisi derslerini eğlenceli animasyonlar ile tekrar edebilecekleri Okulistik ders programı planlamalarında, etkinlik ve ödevlerin yanı sıra belirli aralıklar ile Okulistik sistemi tarafından gerçekleştirilen altı hazırlık sınavı ve altı online değerlendirme sınavı yer almaktadır. Okulistik’te gerçekleştirilen ilkokul üçüncü sınıflara yönelik ders hazırlık sınavları ve değerlendirme sınavları sayesinde öğrencilerin okul ders başarısı ölçülür ve şube, okul, ilçe, il, Türkiye genelinde analiz edilerek değerlendirilmektedir. Analitik veriler ile sunulan sınav sonuçları, hem öğrencilerin kendi ilgi ve becerilerini keşfedebilmelerini hem de velilerin çocuklarının okul başarılarını doğru ve eksiksiz bir şekilde takip edebilmelerini sağlayacak oldukça önemli bir rapor niteliği taşımaktadır.

Üyelik ve kullanım süreci oldukça pratik ve kolay olan Okulistik ilkokul üçüncü sınıf ders ve sınav programları, öğretmen, öğrenci ve velilerin işlerini kolaylaştıracak niteliktedir.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

  1. 2 ay ago  

    Okulistik’i bizde kullanıyoruz ve çok memnunuz. Keşke herkes bu imkanlardan faydalabilse

Daha fazla Genel
Türkiye Vizesi
Türkiye Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Vizenize Turkeyelectronicvisa.Com İle Başvurun! Türkiye, son yıllarda gerçekleştirdiği devlet hizmetlerinde elektronikleşme sayesinde birçok bürokratik işlem, bilgisayar ve internetin olduğu her...

Teknoloji Sitesi Açma
GÜNÜMÜZDE BİLGİYE ULAŞMAK

GÜNÜMÜZDE BİLGİYE ULAŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY Eskiden bir bilgiye ulaşmak için başvurabileceğimiz kaynaklar sınırlı sayıdaydı. Ansiklopediler, yayınlanmış makaleler, araştırma yazılar...

Kapat