Ayhan 5 Mart 2017 Dizi

Bildiğiniz gibi dünya üzerinde çok popüler bir dijital yayın platformu Netflix ülkemizde de resmi olarak yayı hayatına başladı. Bu sayede binlerce yabancı dizi ve filmi Türkçe alt yazı / dublaj seçeneği ile izleyebiliyoruz. Servisin ücretini bir yana bırakarak bu yazımda sizlere Netflix ile izleyebileceğiniz 5 mükemmel dizi hakkında bilgi vereceğim. Muhtemelen izlediğiniz ve duyduğunuz diziler olacaktır. Ancak izlemediğiniz varsa mutlaka başlamalısınız. Bu arada Netflix üerinde bir aylık deneme süreniz sayesinde ücretsiz izleyebileceğinizi unutmayın !

Netflix

Netflix

1 – Narcos

Son zamanlarda ülkemizde çok meşhur hale gelen Narcos, Pablo Escobar döneminde Kolombiya’daki kartellerin uyuşturucu ticaretiyle başlayıp, hükümet ile yaptıkları savaşı konu alan mükemmel bir yapım olarak sizleri bekliyor. Dizinin dilinin İspanyolca olması ve müzikleri ile birlikte harika bir işitsel şölen sunuyor.

2 – Vikingler

Aslında Netflix orijinal dizisi olmayan Vikingler, ortamı ve savaş sahneleri ile birlikte sizi harika zamana götürüyor. Açıkçası eski zamana gitmesi ve savaşları ile benim ilgimi çekti.

3 – Stranger Things

Netflix tarafından yapılan Stranger Things, bir çocuğun kaybolması sonrası ortaya çıkan garip olayları gerilimli bir tarzda anlatan bir dizidir. Şu an ilk sezonu yayınlanan dizi aynı zamanda bilim kurgu yönüyle de dikkat çekiyor. Gerilim, merak ve bilim kurgu birleşimi bir dizi ilginizi çekiyorsa mutlaka hemen başlayabilirsiniz.

4 – Sense8

Daha önceden de sizlere önerdiğim Sense8, dünya genelinde 8 kişinin birbirleri ile telepatik olarak iletişime girebilmesini konu alıyor. İlk sezonu yayınlanan dizi sizin de ilginizi çekeceğini düşünüyorum.

5 – Black Mirror

Yaşadığımız dönemi ve gelecekte yaşayabileceğimiz dünyayı karamsar bir akış açısıyla aktaran Black Mirror, isminin hakkını vererek geleceği kara bir ayna olarak bizlerin karşına çıkıyor.

, , , , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

  1. dizi

    2 ay ago  

    Kesinlikle izlediğim en mafya dizisi Narcos dur. Oyunculuk, kurgu, herşey harikaydı.

Daha fazla Dizi
Stranger Things
İzlemek İstediğim Yabancı Diziler

Bu yazı birazda kendime bir not veya hatırlatma amacıyla girildi. Ancak sanırım sizin de ilginizi çekecektir. Çünkü birazdan izlemek istediğim...

Kardeş Payı
İzlemenizi Önerdiğim Yerli Diziler

Genelde bu tip yazılar Yabancı Diziler olarak bitiyor. Bunun farkındayım ve bir farklılık yaparak izlemenizi önerdiğim yerli dizileri sıraladım. Tabii ki...

Kapat