Ayhan 16 Haziran 2016 Kişisel

Son zamanlarda gerek sıcaklar, gerekse kişisel uğraşlarım nedeniyle blog yazılarıma ara vermek zorunda kaldım. Aslında tabii ki bir zorunluluk değildi bu. Biraz da ihmalkarlık ve üşengeçlik de var. Peki bu aralar neler yapıyorum ? Yazmadığım zamanlarda neler yapıyorum ?

Neler Yapıyorum

Neler Yapıyorum

1 – Dinleniyorum

Evet biraz garip ama dinleniyorum. Biliyorsunuz askerden geldim. Gerek askerde yaşadıklarım, gerekse askerden önceki yaşadığım iş koşturmacamdan kalan zihinsel yorgunluğumu atmaya çalışıyorum. Sonuçta kısmetse yakın zamanda yeni bir iş ile hayat temposuna katılacağım. Biraz dinlenmek benim de hakkım diyorum, ne dersiniz ?

Kıbrısta Askerlik Nasıldır

2 – Bulgaristan’a Gittim

Evet yaklaşık 1 ay önce Bulgaristan’a bir gezi düzenleyerek oraları tekrar görme şansını elde ettim. Bu sürede kafamı dinleyerek daha dinç bir şekilde geri geldim.

4 – Farklı Bir Projeye Başladım

Evet geçen sürede farklı bir projeye de başlamaya başladım. Projenin daha çok başlarındayım ve gelecekte nasıl şekilleneceğini hep beraber göreceğiz. Şimdilik kaliteli içerikler ile besleyip, izlerin karşısına gelmeye çalışıyorum. Umuyorum ki kalitesi itibari ile alanında öncü sitelerin başında gelecek ve sizlerin de sürekli ziyaret ettiği bir platfor haline gelecek.

5 – İş Arıyorum

Evet bildiğiniz üzere ben Elektrik Elektronik Mühendisiyim. Askerden sonra kariyer planlamamı yaptım ve artık bir iş bulma vaktim geldi. Bakalım ilk iş görüşmemi gerçekleştirdim ve gayet olumlu geçti. Yakın zamanda kariyerime farklı bir kurumsal firmada devam edeceğim. Zaten süreç sonunda sizlere bilgi veririm.

6 – Euro 2016 Seyrediyorum

Evet çoğu erkek gibi ben de olabildiğince Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonasını izliyorum. Turnuva nasıl gidiyor sizce ? Ben çok da memnun sayılmam. Başlangıcı çok hızlı olsa da sanki biraz yavaşladı, siz ne diyorsunuz ?

Neyse artık bu yazıyı sonlandırayım. Bu aralar neler yaptığımı ele alarak sizlere bir yazı sunmak istedim. Diğer yazılarda görüşelim.

3 nerde 3, söyleyen de yok :)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Kişisel
Gruppal Gorsel
Düşlediğiniz tatilin doğru adresi: Gruppal

Düşlediğiniz tatilin doğru adresi: Gruppal Hepimizin aklında ayrıcalıklı, konforlu ve huzur dolu bir tatil var. Peki hayalinizdeki tatili gerçekten bulabiliyor...

Tablet Gerekli mi
Sonunda iPad Aldım

Herkesin kendi içinde almak istediği ama çeşitli nedenlerle alamadığı şeyler vardır. Benim de listemin başında kesinlikle iPad geliyordu. Öyle ki...

Kapat