Ayhan 7 Temmuz 2015 Tanıtım
en şık mutfaklar

en şık mutfaklar

Mutfak Modelleri

Mutfaklar bayanların en uzun süre vakit geçirdiği yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle hem kullanışlı şekilde dekore edilmesi hem de bağımsız bir yer olması gerekir. Bu amaç doğrultusunda dekorasyonda ya da mutfak dolaplarında kullanılacak renklerin de canlı olması gerekir. Mutfak modelleri için en iyi alternatif bej renklerdir. Mutfakta koyu kırmızı ya da siyah renklerin kullanılması el izi ya da leke, toz gösterme gibi büyük bir soruna yol açabilir. Bu da temizlik esnasında oldukça vakit alacaktır. Bu yüzden renklerin parmak izi ya da toz göstermemesi için açık renklerde tercih edilmesi gerekir.

Dolaplarda cam pencereler olmaması da işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Mutfaklar için elektronik eşyaların tercihi ve konumlanacak yeri de önemlidir. http://www.mobidekorasyon.net/category/mutfak-dekorasyonu Örneğin bulaşık makinesinin hemen levyenin altında bulunması işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı şekilde buzdolabının da hareket bölmesine yakın bir yerde olması gerekir.  Levyenin camdan ışık alacak bir yere yerleştirilmesi de en doğru tercihlerden biridir. Mutfağı geniş olan bireyler mutfak modelleri için ortada bir masa tercih edebilir. Mutfak için aksesuarların ise kırmızı veya turuncu renklerden oluşması gerekir. Mavi gibi iştah kapatıcı tonlar mutfak için tercih edilmemelidir. Mutfak tülü de yarım şekilde gün ışığını geçirecek şekilde seçilmelidir. Mobidekorasyon.net Halı tercihi de anti-bakteriyel ve kir tutmayan bir malzemeden yapılması gerekir. Açık renklerde değil de mutfağa zıt koyu renklerde seçilmesi hem hoş görünmesini sağlayacaktır hem de hızlıca kirlenmesinin önüne geçecektir.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
en iyi banyo modelleri
Banyo Modelleri

Banyo Modelleri Banyolar kısa süreli ama kaliteli zaman geçirmenin merkezleridir. Rahatlamak, arınmak ve stresten uzaklaşmak için en iyi mekanların banyolar...

Tanıtım Yazısı Nedir
SeoTR ile Kurumsal & Bireysel Seo Çözümleri

"Seo" kelimesi "Arama Motoru Optimizasyonu" tanımının İngilizcesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Sitenizin ya da sayfanızın arama motorlarının üst sıralarına taşınmasına yardımcı...

Kapat