Ayhan 4 Temmuz 2016 Tanıtım

Gün geçmiyor ki internetten bir işimizi daha halledemeyelim. Gelişen sistemler, hızlı internet bağlantıları, mobilin yükselişi derken ülkemizde artık her konu ile ilgili alışverişimizi rahatça yapabiliyor ve  ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz.

Bununla birlikte özellikle son dönemlerde matbaa konusunda da internette bir rekabet yaşanmakta. Küçük, orta hatta büyük ölçekli firmalar matbaa alışverişlerini internet üzerinden yapmaya başladı. Ankara merkezli Türkiye’nin ilk online matbaası olan Matbuu’nun paylaştığı verilere göre de KOBİ’lerin %48’i yılda en az bir defa matbaa ihtiyaçlarını internetten karşılıyor. Peki online matbaa kullanmanın avantajları nelerdir?

Matbaa

Matbaa

1 – Zamandan Tasarruf Edersiniz.

Zaman hepimiz için çok değerli. Çalışan herkesin çok kısıtlı bir süresi var. Hafta içi işleri yetiştirmeye çalışırken bir de kalkıp matbaaya gittiğinizi ve tüm işleri yönetmeye çalıştığınızı düşünün. Şimdiden yutkunur gibi oldunuz değil mi?

2 – Esnektir.

Gelişen internet demiştik. Artık internette arama yaptığınızda istediğiniz şekle uygun binlerce matbaa ürünleri tasarımı karşınıza çıkmakta. Sağlanan bu esneklik en büyük artılardan bir tanesi.

3 – Tasarımsal Açıdan Uygulanması Çok Kolaydır.

Binlerce farklı tasarımın olduğundan bahsettik. Bu tasarımlarla birlilte gelişen web top rint sistemler artık size kendi tasarımınızı yüklemeye, hatta tasarlamanıza bile imkan sağlıyor. Bu sayede tam olarak istediğiniz ürünü tasarlayabiliyorsunuz. Hem de saniyeler içinde!

4 – Ekonomiktir.

Dijital matbaaların en büyük kolaylıklarından birisi de sadece ihtiyacıınız kadar olan sayıda ürünü almanızı sağlamaktadır. Bu nedenle de geleneksel matbaaların aksine fazla ürün alarak maliyeti düşürmeye çalışmazsınız. Sadece 1000 taneye mi hityacınız var? Hay hay, hemen alışverişinizi yapın o halde.

5 – Hızlıdır.

Artık kargo şirketleri büyükşehirlerde gün içerisinde bile teslimat yapabilir konuma geldiler. Büyükşehirde olmasanız dahi, tasarladığınız, beğendiğiniz ve bastırmak istediğiniz matbaa ürününü hemen sipariş edebilir ve 1-2 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
android
Android Platformuna Geçince İlk Yapılması Gerekenler

Android platformu genellikle Türk kullanıcılarının ilk durak noktası oluyor. Ancak bazen, bende olduğu gibi, iOS platformundan Android platformuna geçiş yapılıyor....

Evden Para Kazanma
Paykasa Fiyatları

Ödeme yapmak için Paykasa kullanacağınız zaman tabi ki ilk işiniz güvenilir bir satış sitesinden karta ulaşmaktır. Doğal olarak ulaşacağınız kart...

Kapat