Ayhan 12 Kasım 2015 Tanıtım

Lazer Epilasyon Uygulamalarına Dair…

Lazer epilasyon  uygulaması aşırı tüylenme sorunu yaşayan hem bayanların hem de erkeklerin kurtarıcı niteliğinde olup, eskiden kalma ve son derece zahmet isteyen ağda, cımbız, ip, vb. uygulamalardan da kurtulmamızı sağlamıştır. Birçok çeşidi olan lazer cihazları, kişilerin ciltlerine ve tüylerinin rengine göre değişiklik göstermekte ve kişilere buna göre yönlendirilmektedir.  Tüm bunların yanı sıra lazer epilasyon uygulamalarının en önemli farklarından biri uygulandığı bölgedeki tek bir tüye değil alanda birçok tüye etki ederek tüylerin köklerin zayıflamasını sağlamakta ve buna bağlı olarak da zamanla azalmasını ve yok olmasını sağlamaktadır. Özellikle de erkekler için oldukça tercih edilen uygulamalardan biridir.

Erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak ilk akla gelen uygulamalardan biri olan lazer epilasyon uygulaması özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen buz lazer sayesinde çok daha etkili ve acısız bir şekilde tüylerden arınmamızı sağlamaktadır. Diğer cihazlara oranla çok daha etkili ve özellikle de en açık renk tüylerde bile etkili olması nedeni ile ön plana çıkan bu uygulama bunun yanı sıra bronz tenlere bile rahatlıkla uygulanabilmektedir. Erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak,  dilediğiniz mevsimde yaptırabileceğiniz bu uygulama aynı zamanda acısız ve ağrısız olması nedeni, ile bayanların özel bölgeleri için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Genital Bölge Lazer Epilasyon uygulaması yaptırırken hissedilen acı ya da ağrı kesinlikle ağda, cımbız, epilatörler vb. materyaller ile yapılan uygulamalardan çok daha acısızdır. Üstelik genital bölge lazer epilasyon uygulaması sayesinde tüyleriniz zamanla azalarak yok olabilmektedir. Bunun dışında kıllar sebebi ile meydana gelen batıklarda lazer epilasyon işlemleri neticesinde kaybolmakta ve ciltteki renk koyulukları da zamanla açılmaktadır. İşlemin süresi ise tüylerin yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte 5 ile 15 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Uygulamanın acı hissi ise birkaç atış sonrasında cildin uyuşması ile sıfıra kadar iniş de gösterebilmektedir. Sizler de lazer epilasyon işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen www.buzlazer.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Rüya-İçinde-Rüya
Rüya Tabirleri

Rüya Nedir? Rüya geçici ölüm adı verilen uyku esnasında görülebilen garip hallerdir. İnsanın ilk yaratılışında bu yana bilim adamları ve...

Seiko-saat-teknolojisi
Kol Saati Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kol Saati Seçimi Nasıl Olmalıdır? Kol saati seçimi yaparken bay ve bayanın bileğinde hoş durmasının yanı sıra kıyafetlere uymasına da...

Kapat