Ayhan 8 Kasım 2015 Tanıtım

Gün geçtikçe kullandığımız kredi kartları da hayatımızda önemli bir yer alıyor. Nakit kullanmadan kredi kartı ile ödeme yapıyoruz fakat ay sonunda gelen ekstreye ne demeli?
Diyelim ki ekstre elinize ulaşmadı ne yapacaksınız?

Endişelenmeyin hemen bankaya giderek kredi kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz. Aslında yerinizden kalkmanıza bile gerek yok. O nasıl olur canım dediğinizi duyar gibiyim. Evet, oluyor nasıl mı?
Öncelikle kredi kartınıza ve bir internet bağlantısına ihtiyacınız var.

Yapabileceğiniz öncelikli şey elinizde bulunan kredi kartının bulunduğu bankanın sitesine girmek. Ardından borç sorgulama bölümüne gelin. Daha sonra sizi kredi kartınızın bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekran karşılayacaktır.

Bulunan ekrana kredi kartınızda bulunan bilgileri tek tek ve eksiksiz bir biçimde girdikten sonra borcunuz kuruşu kuruşuna görünecektir. Daha sonra yapacağınız şey ise sadece borcunuzu ödemek.
Borcunuzu da yine havale yoluyla veya diğer kredi kartlarınızdan kolayca ödeyebilirsiniz.Bunun için de yerinizden kalkmanıza gerek yok.
Eğer herhangi bir internet bağlantınız yok ise endişelenmeyin telefonla arayarak ta nerede olursanız olun borcunuzu kolayca sorgulayabilirsiniz.Hadi sizde teknolojiden faydalanın ve hayatınızı hızlandırın!
Kredi kartı borç sorgulama için http://kartborcsorgula.org/ sitemizi ziyaret ediniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
elektrik
Hızlıca Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik globalleşen dünyamızın artık vaz geçilmez bir enerji kaynağı olmuştur. Elektrik sayesinde birçok işimizi haledebilmekteyiz. Elektriksiz hayatı düşünemediğimiz bu yaşantımızda,...

Lokma
Bandırma Sultan Tatlısı

Bandırma Sultan Tatlısı Bandırma lokmasının çekiciliği kadar, başka ne olabilir. Yendikçe, insanın tekrar yemek isteyeceği, sanki tabakta dururken al beni...

Kapat