Anasayfa Tanıtım Kombi Servisi Hizmeti

Kombi Servisi Hizmeti

4 Dakikada Okunur
0
0
64
Kombi Tamircisi

Kombi denilince akla birçok kombi servis hizmeti sunan firma gelebilir. Fakat kombitamircisi.com.tr bu anlamda akla gelen ilk firma olabilme çabası içerisinde olup çalışmalarını bu yönde yükseltmektedir. Kombi Servisi adı altında sunulan her bir hizmette başarıyı yakalayabilme çabasında olan firmamıza öncelikle güvenmenizi beklemekteyiz. Çünkü Kombi Servis olarak öncülüğümüz her zaman için tüketicilerimizin bizleri tercih etmesi ve yaşadıkları kombi sorunlarından kurtulmak amacı ile bizlere ulaşmasıdır. Bu anlamda da diyebiliriz ki Vaillant Servis, Baymak Kombi Tamircisi, Ferroli Servis, Buderus Kombi Servisi hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Sizlere özel sunulan kampanyalardan da yararlanmak isterseniz ya da bilgi almak isterseniz hemen aşağıda sunulan bilgileri okuyabilirsiniz.

Kombi Servisi Aracılığı İle Mükemmel Kampanyalar

Hızlı servis olarak bilinen Vip Servis kampanyamız yaşlısı, küçük bebeği veya hastası olup kombi sorunu yaşayarak bu sorunlara biran önce müdahale edilmesi istenen tüketicilerimiz içindir. Eğer servisi aradığınız gün içerisinde 6 saat zaman dilimi arasında servis talep ediyorsanız bu kampanyamız sizlere özeldir. Bunun yanı sıra önceden bizleri aradınız ve servis talep ettiyseniz 3 yıl içinde olan kombi sorunlarınızın tespiti için sizlerden yalnızca bir kereliğine 40 tl değerinde olan servis ücretini almıyoruz. Bu anlamda yaşadığınız sorun ücretiz olarak tespit edilmiş olur. Kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız ve sizin gibi yakınlarınız da kombi bakımı istiyor ise bu anlamda %40 a varan indirim kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. Kış aylarında ısınma sorunu yaşamak istemiyorum ve bu sebeple de peteklerimi temizletmek istiyorum diyorsanız 100 tl olan kombi bakımını ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca ben sağlığımı da düşünürüm deyip gaz alarm cihazı isterseniz yine 100 tl olan kombi bakımı kombitamircisi.com.tr farkı ile ücretsiz yapılmaktadır.

Sizlere özel ayarlanan bu özel avantajlı paketlerden yararlanmak sizlere bir telefon kadar uzaktır. Hem bütçenizi hem rahatlığınızı düşünen bunun yanı sıra tasarruf sağlamanıza da yardımcı olmak isteyen kombi tamircisi firmamızı dilediğiniz zaman 444 18 37 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. En iyi kombi servisini her zaman tüketici ayağına kadar getiren firmamız uzman ve deneyimli olan ekibi ile sizlerledir.

 

Daha fazla ilgili makale
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
 • Libra

  Facebook’un Yeni Kripto Para Birimi Libra

  Kripto para dünyası son zamanlarda bana göre yatırım yapmayan kişiler arasında biraz popül…
 • Zirve Takipçi

  Zirve Takipçi ile Zirveye Gidin

  Sosyal medya, kullanıcılarını birbirleriyle etkileşim halinde bulunduran 2000’li yılların …
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
 • Zirve Takipçi

  Zirve Takipçi ile Zirveye Gidin

  Sosyal medya, kullanıcılarını birbirleriyle etkileşim halinde bulunduran 2000’li yılların …
 • Tazemiz

  Tazemiz ile Soğuk Pres Yağlar

  Türkiye dahil tüm Akdeniz coğrafyasının sofralarında bitkisel yağların, ama özellikle de z…
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz