Ayhan 8 Ağustos 2015 Tanıtım

Kombi denilince akla birçok kombi servis hizmeti sunan firma gelebilir. Fakat kombitamircisi.com.tr bu anlamda akla gelen ilk firma olabilme çabası içerisinde olup çalışmalarını bu yönde yükseltmektedir. Kombi Servisi adı altında sunulan her bir hizmette başarıyı yakalayabilme çabasında olan firmamıza öncelikle güvenmenizi beklemekteyiz. Çünkü Kombi Servis olarak öncülüğümüz her zaman için tüketicilerimizin bizleri tercih etmesi ve yaşadıkları kombi sorunlarından kurtulmak amacı ile bizlere ulaşmasıdır. Bu anlamda da diyebiliriz ki Vaillant Servis, Baymak Kombi Tamircisi, Ferroli Servis, Buderus Kombi Servisi hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Sizlere özel sunulan kampanyalardan da yararlanmak isterseniz ya da bilgi almak isterseniz hemen aşağıda sunulan bilgileri okuyabilirsiniz.

Kombi Servisi Aracılığı İle Mükemmel Kampanyalar

Hızlı servis olarak bilinen Vip Servis kampanyamız yaşlısı, küçük bebeği veya hastası olup kombi sorunu yaşayarak bu sorunlara biran önce müdahale edilmesi istenen tüketicilerimiz içindir. Eğer servisi aradığınız gün içerisinde 6 saat zaman dilimi arasında servis talep ediyorsanız bu kampanyamız sizlere özeldir. Bunun yanı sıra önceden bizleri aradınız ve servis talep ettiyseniz 3 yıl içinde olan kombi sorunlarınızın tespiti için sizlerden yalnızca bir kereliğine 40 tl değerinde olan servis ücretini almıyoruz. Bu anlamda yaşadığınız sorun ücretiz olarak tespit edilmiş olur. Kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız ve sizin gibi yakınlarınız da kombi bakımı istiyor ise bu anlamda %40 a varan indirim kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. Kış aylarında ısınma sorunu yaşamak istemiyorum ve bu sebeple de peteklerimi temizletmek istiyorum diyorsanız 100 tl olan kombi bakımını ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca ben sağlığımı da düşünürüm deyip gaz alarm cihazı isterseniz yine 100 tl olan kombi bakımı kombitamircisi.com.tr farkı ile ücretsiz yapılmaktadır.

Sizlere özel ayarlanan bu özel avantajlı paketlerden yararlanmak sizlere bir telefon kadar uzaktır. Hem bütçenizi hem rahatlığınızı düşünen bunun yanı sıra tasarruf sağlamanıza da yardımcı olmak isteyen kombi tamircisi firmamızı dilediğiniz zaman 444 18 37 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. En iyi kombi servisini her zaman tüketici ayağına kadar getiren firmamız uzman ve deneyimli olan ekibi ile sizlerledir.

 

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Demirdöküm Servisi
Demirdöküm Servis Hizmeti İçin Turkiyedemirdökümservisi.com

Günümüzde yaşamış olduğunuz her türlü sorunları göz önünde bulundurarak çalışmalarına farklı teknolojiler ile ilerleten Demirdöküm Servisi  Demirdöküm klima ve Demirdöküm...

hd film izle
Film İzlemek İçin Ne Tercih Ediyorsunuz?

Sizler için açılmış olan film izleme sitesinin en büyük hedeflerinden birisi vizyon filmlerinin yayınladığı gün sizler için hiçbir karşılık beklemeden...

Kapat