Anasayfa Tanıtım Kolay ve Güvenli Alışverişin Adresi Jeton

Kolay ve Güvenli Alışverişin Adresi Jeton

4 Dakikada Okunur
0
0
72
Jeton

En güvenilir sanal kart seçenekleri arasında yer alan Jeton Kart, 19 haneli kart kodu ile işlevsellik göstererek kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verebilecek nitelikte bir kart türüdür. Kullanım imkanı bakımından binlerce web sayfası üzerinde kullanılabilen en ekonomik kart seçeneklerinden bir tanesidir. Sistem üzerinde bütçenize göre uygun fiyatlı sanal kart çeşitleri bulunmaktadır. Minimum tutarın üzerinde belirli fiyatlandırmalarda ihtiyacınıza yönelik sanal kullanım kodu firmamız tarafından temin edebilirsiniz.

Jeton
Jeton

Jeton, sistemimizde de diğer sanal kart sistemlerinde olduğu gibi kartınız ön ödemeli şekilde satın alınmaktadır. Satın aldığınız her kart size özel olarak oluşturulmuştur. Siz kimse ile paylaşmadığınız sürece herhangi bir kimsenin sizin kart bilgilerinize ulaşabilmesi muhtemel değildir. Her bir sanal kullanım kodu tamamen elektronik ortamda birbirinden bağımsız sayılar ile tamamen rastlantısal şekilde oluşturulduğundan herhangi bir güvenlik kuşkusuna kapılmadan gönül rahatlığı ile satın alıp sanal kartınızı anında kullanabilirsiniz. Jeton markasının geçerli olduğu tüm çevrim içi web sayfaları üzerinde basit birkaç işlem sonrası sanal kartınızı kullanabilirsiniz.

Jeton Nasıl Alınır?

Jeton satın almak ve kullanmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. https://www.jetonal.com üzerinden kartınızı seçip dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. İhtiyacınız ve dileğiniz doğrultusunda seçeceğiniz kartın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT ile gerçekleştirdikten sonra Jeton Karta sahip olabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ön ödemeli sanal kartı, kartınıza ait tek kullanımlık kod vasıtası ile alışveriş, oyun ve bahis sitelerinde kullanarak ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma aşamasında yardım almak veya Jeton’a dair merak ettiğiniz her konuda canlı destek hattı üzerinden 7/24 müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Jeton, eski ödeme yöntemlerine güvenlik problemlerini ortadan kaldırarak alternatif oluşturmaktadır. Aracı kurumlara gerek kalmadan, kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti altına alarak online alışveriş gerçekleştirmek için siz de geç kalmadan Jeton’u deneyin.

 • Ödeme Kartları

  Güvenli Alışverişin Adresi “Ödeme Kartları”

  Online alışverişler hız kesmeden artmakta ve gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Satış yapan h…
Daha fazla ilgili makale
 • Uzmanfoni

  Uzmanfoni Tasarım Hizmetleri

  Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazar…
 • Toshiba

  Toshiba Servis İzmir

  Özel servis firması denilince birçok kişi servis hizmeti almaktan çekiniyor ve direkt yetk…
 • Kadınlar Günü

  Kadınlar Günü ve Hediye Seçimi

  Her özel günde olduğu gibi kadınlar günü yaklaşması ile birlikte erkeklerin hediye ve çiçe…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Uzmanfoni

  Uzmanfoni Tasarım Hizmetleri

  Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazar…
 • Toshiba

  Toshiba Servis İzmir

  Özel servis firması denilince birçok kişi servis hizmeti almaktan çekiniyor ve direkt yetk…
 • Demirdöküm

  Kadıköy Demirdöküm Kombi Servisi

  Demirdöküm Servis İstanbul, Demirdöküm marka cihaz kullanan kişilerin, almak istediği hizm…
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz