Ayhan 26 Ocak 2017 Tanıtım

En güvenilir sanal kart seçenekleri arasında yer alan Jeton Kart, 19 haneli kart kodu ile işlevsellik göstererek kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık verebilecek nitelikte bir kart türüdür. Kullanım imkanı bakımından binlerce web sayfası üzerinde kullanılabilen en ekonomik kart seçeneklerinden bir tanesidir. Sistem üzerinde bütçenize göre uygun fiyatlı sanal kart çeşitleri bulunmaktadır. Minimum tutarın üzerinde belirli fiyatlandırmalarda ihtiyacınıza yönelik sanal kullanım kodu firmamız tarafından temin edebilirsiniz.

Jeton

Jeton

Jeton, sistemimizde de diğer sanal kart sistemlerinde olduğu gibi kartınız ön ödemeli şekilde satın alınmaktadır. Satın aldığınız her kart size özel olarak oluşturulmuştur. Siz kimse ile paylaşmadığınız sürece herhangi bir kimsenin sizin kart bilgilerinize ulaşabilmesi muhtemel değildir. Her bir sanal kullanım kodu tamamen elektronik ortamda birbirinden bağımsız sayılar ile tamamen rastlantısal şekilde oluşturulduğundan herhangi bir güvenlik kuşkusuna kapılmadan gönül rahatlığı ile satın alıp sanal kartınızı anında kullanabilirsiniz. Jeton markasının geçerli olduğu tüm çevrim içi web sayfaları üzerinde basit birkaç işlem sonrası sanal kartınızı kullanabilirsiniz.

Jeton Nasıl Alınır?

Jeton satın almak ve kullanmak tahmin ettiğinizden çok daha kolay. https://www.jetonal.com üzerinden kartınızı seçip dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. İhtiyacınız ve dileğiniz doğrultusunda seçeceğiniz kartın TL karşılığı ödemesini havale veya EFT ile gerçekleştirdikten sonra Jeton Karta sahip olabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ön ödemeli sanal kartı, kartınıza ait tek kullanımlık kod vasıtası ile alışveriş, oyun ve bahis sitelerinde kullanarak ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma aşamasında yardım almak veya Jeton’a dair merak ettiğiniz her konuda canlı destek hattı üzerinden 7/24 müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Jeton, eski ödeme yöntemlerine güvenlik problemlerini ortadan kaldırarak alternatif oluşturmaktadır. Aracı kurumlara gerek kalmadan, kişisel bilgilerinizin güvenliğini garanti altına alarak online alışveriş gerçekleştirmek için siz de geç kalmadan Jeton’u deneyin.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Hep Yek 2
Hep Yek 2 Komedi Tufanı

Gürkan ve Altan ikilisi serinin bir önceki filminde başarısız işlere imza atarak birçok sorun ile karşı karşıya kalmıştır. Son dönemlerde...

Botoks-nasİl-etki-eder
Botoks ile Yaşlanmayı Erteleyin

Her insanın farklı farklı şekillerde mimik hareketleri vardır.  Bu mimik hareketleri ile yüzdeki çeşitli kaslar sürekli kasılmakta ve bu bölgelerde...

Kapat