Ayhan 8 Mayıs 2015 Tanıtım

KAUÇUK KAPLAMADA İŞ GARANTİSİ
Kauçuk esnek ve yumuşak bir madde olup günümüzdebirçok alanda kullanılmaktadır. Yumuşak yapısı nedeniyle kullanıldığı alanlar arasından en çok dikkat çekici olan ise zemin kaplamadır. Birçoğumuzun bildiği üzere bu gün profesyonel sporcuların yarıştığı dev stadyumlarve çeşitli spor alanları kauçuk bir zeminle kaplanmıştır. Bu kaplamanın temel amacı sporcuların düşmesi durumunda sert bir zemin yerine esnek ve yumuşak bir zemine çarpıp zarar görmemesidir. Bunun yanı sıra çocuk parkları, huzur evlerinin bir bölümü, apartman ve iş yerlerinin girişi gibi birçok alternatif alanda da kauçuk zemin kaplama yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemin bu kadar sık tercih edilmesinde elbette ki zorlu hava koşulları ve darbelere karşı gösterdiği dayanıklılık vardır.
Firmamız profesyonel ekibi ile kauçuk zemin kaplama işini en iyi şekilde icra eden firmalardan birisidir. İşimizde gerçekleştirdiğimiz özen zeminin daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Firma olarakdiğer firmalardan farkımız, uyguladığımız her işlemin cep yakmayan fiyatlarda olmasıdır. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli güvenilir işi müşterilerine bir arada sunmanın verdiği gurur ile hizmet hayatına devam etmekteyiz. Kurumsal hizmet gereği oluşturduğumuz web sitemizde daha önceden gerçekleştirmiş olduğumuz işleri görebilme şansına sahipsiniz.

Firmamız Kauçuk zemin kaplama yaparken malzemeden hiçbir şekilde ödün vermemektedir. Uzun vadede güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz zeminde Yapışkan miktarını en az %8 oranında tutmaktayız. Kauçuk kaplanacak zemin köşeli bir alan ise bu ölçüler milimetrik hesaplara göre firmamız bünyesinde çalışan uzman personellerle alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Firmamız ile anlaşma yapıldıktan hemen sonra alan ölçülerini, nem oranın ve gidecek toplam malzeme miktarını hesaplamak için personellerimiz alana gelecektir. Daha sonra ambalajında bulunan kauçuk zemin köşeler varsa köşelere göre kesilerek ve %8 oranında yapışkan kullanılarak işlem tamamlanacaktır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen Kauçuk zemin kaplama işlemi tamamen garantili olup kısa vadede bozulması durumunda firmamız sorumluluğundadır. Eğer sizlerde güvenilir hizmet ve ekonomik fiyatları bir arada istiyorsanız firmamız ile anlaşıp istediğiniz mekânı güvenilir iş garantisiyle kauçuk kaplama yaptırabilirsiniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
canlı tv
HD Canlı tv izle

HD Canlı tv izle Canlı tv izlemek için eskiden herkes televizyonun başına toplanır ve aile büyüğünün istediği kanal izlenirdi. Gelişen...

Ariston Servis
Özel Bakırköy Ariston Servis Sizlerle!

İstanbul’un en hareketli semtlerinden bir tanesi olan ve hizmet sektörünün de bir hayli gelişme kaydettiği adreslerinden bir tanesi olan Bakırköy,...

Kapat