Ayhan 4 Ağustos 2015 Tanıtım

Kara Sevda dizisi eylül ayında başlıyor. burak özçivit başrolde yer alıyor. Dizide bir maden mühendisi canlandıracaktır ve ilk bölümde çalıştığı alan göçer. Madendeki eşinden olan adamın tüm hayatı maden kazasından sonra değişmiş ve çok zengin olmuştur. Burak Özçivit hayranları merakla eylül ayında başlayacak olan Kara Sevda dizisini bekliyor.
Kara Sevda dizisi oyuncularını kısaca tanıyalım dizinin başrolünde burak özçivit ve neslihan atagül yer alıyor onlara eşlik edecek olan Kara Sevda oyuncularıarasında şu an için Melisa Aslı Pamuk, Hazal Filiz Küçükköse, Metin Coşkun, Zerrin Tekindor ve son olarak diziye yeni katılan Çağla Demir yer alıyor. Kara Sevda dizisinin yönetmeni Hilal Saran daha önce reyting rekorları kıran fatmagül’ün suçu ne, kuzey güney, kurt seyit ve şura dizilerinin yönetmenliğini yapmıştı. Kara Sevda dizisindeki maden Zonguldak’ta bir maden ocağıdır.
eylül ayında başlayacak olan Kara Sevda dizisini dizimedya.net adresinden takip edebilirsiniz.

dizimedya.net adresinde Kara Sevda oyuncuları, bölüm fragmanları, önemli sahneleri, eleştiri ve dizi tahminlerini bulabilirsiniz. ayrıca sizlerde eleştiriler yapabilir, tahminler yürütebilirsiniz fikirleriniz bizim için önemlidir.

dizimedya.net adresinde yeni sezon diziler hakkındaki gelişmeleri, gelen giden oyuncuları, dizi oyuncularının günlük yaşantılarını takip edebilirsiniz. internet ortamındaki dizi haberlerini bir araya toplayan ve kendi yorumuyla internet kullanıcılarına haberleri ulaştıran bir magazin sitesidir.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Demirdöküm Kombi Servis
İstanbul Özel Demirdöküm Kombi Servisi

Kombileriniz için daha sağlıklı ve daha kaliteli servis hizmeti almak elbette istiyorsunuz ancak sizlere kaliteyi sunan firmaların geneli kötü niyetli...

iç giyim
Doğru İç Çamaşırı Tercihi

Doğru İç Çamaşırı Tercihi Kıyafet modasında olduğu kadar İç Çamaşırı modasında da olup bitenleri takip etmek, her zaman şık görünmek...

Kapat