Anasayfa Tanıtım Kara Sevda Dizisi Yeni Fragmanları Bu Adreste

Kara Sevda Dizisi Yeni Fragmanları Bu Adreste

3 Dakikada Okunur
0
0
2
Kara Sevda Oyuncuları

Kara Sevda dizisi eylül ayında başlıyor. burak özçivit başrolde yer alıyor. Dizide bir maden mühendisi canlandıracaktır ve ilk bölümde çalıştığı alan göçer. Madendeki eşinden olan adamın tüm hayatı maden kazasından sonra değişmiş ve çok zengin olmuştur. Burak Özçivit hayranları merakla eylül ayında başlayacak olan Kara Sevda dizisini bekliyor.
Kara Sevda dizisi oyuncularını kısaca tanıyalım dizinin başrolünde burak özçivit ve neslihan atagül yer alıyor onlara eşlik edecek olan Kara Sevda oyuncularıarasında şu an için Melisa Aslı Pamuk, Hazal Filiz Küçükköse, Metin Coşkun, Zerrin Tekindor ve son olarak diziye yeni katılan Çağla Demir yer alıyor. Kara Sevda dizisinin yönetmeni Hilal Saran daha önce reyting rekorları kıran fatmagül’ün suçu ne, kuzey güney, kurt seyit ve şura dizilerinin yönetmenliğini yapmıştı. Kara Sevda dizisindeki maden Zonguldak’ta bir maden ocağıdır.
eylül ayında başlayacak olan Kara Sevda dizisini dizimedya.net adresinden takip edebilirsiniz.

dizimedya.net adresinde Kara Sevda oyuncuları, bölüm fragmanları, önemli sahneleri, eleştiri ve dizi tahminlerini bulabilirsiniz. ayrıca sizlerde eleştiriler yapabilir, tahminler yürütebilirsiniz fikirleriniz bizim için önemlidir.

dizimedya.net adresinde yeni sezon diziler hakkındaki gelişmeleri, gelen giden oyuncuları, dizi oyuncularının günlük yaşantılarını takip edebilirsiniz. internet ortamındaki dizi haberlerini bir araya toplayan ve kendi yorumuyla internet kullanıcılarına haberleri ulaştıran bir magazin sitesidir.

Daha fazla ilgili makale
 • Blog Dünyasında 4 Yıl

  Blog Dünyasında 4 Yıl

  Bundan tam 4 yıl önce saat 22:29’da blog dünyasına giriş yapmamı sağlayan ilk yazımı…
 • Afriqiyah Airways Libya Uçak Bileti

  Afriqiyah Airways Libya Uçak Bileti

  Afriqiyah Airways, Nisan 2001’de kurulmuş ve 1 Aralık 2001 tarihinde programlı hizme…
 • Finans Gold

  Modern Pazarlama ve Finans

  Bir ülkenin gelişimini en çok etkileyen unsurlardan biri üretim kapasitesi. Bir özellikle …
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz