Anasayfa Tanıtım Kadın Sitesi

Kadın Sitesi

4 Dakikada Okunur
0
0
50
Kadın Sitesi

Kadınların güncel hayatta rolenti yaşamlarından sıkılmaları ve her daim güncellikten geri kalmamaları hissine binaen geliştirilen qkadin.com sitesinde tüm bayanların ihtiyaçları doğrultusunda içeriklerini zenginleştirmeyi ilke edinmiştir.

Kadın Sitesi
Kadın Sitesi

Qkadin.com sitesinde her kadın sitesi ‘nde olmazsa olmaz olan başkta Moda olmak üzere Kadın Sağlığı, Aşk ve İlişkiler, Dekorasyon, Magazin ve Kadın Sağlığı gibi önemli kategoriler mevcuttur, bu içerikleri biraz incelleyecek olursak kadın moda ile başlayabiliriz. Kadın moda bölümünde tabi ki sezonluk olarak blue jean den tesettür giyime, takılardan etek çeşitlerine kadar moda içeriklerine anında güncel olarak ulaşabilirsiniz. Moda kategorisinde yılın ilk çeyreğinden son çeyreğine kadar kombinlere ulaşabilir Sonbahar dan yaz ve kış aylarına kadar tüm trendleri yakalayabilirsiniz.

Bir diğer önemli kategori ise kuşkusuz ki Kadın Sağlık bölümüdür, bu bölümdeki sıkı takipçilere sahip olan qkadin.com sitesi merak edilen nedir, neye iyi gelir ve hastalıklar hakkında detaylı bilgileri ele alıyor. Şüphesiz ki kadınların en hassas olduğu konu hamilelik dönemindir, bu dönemde çoğu kadın nasıl yaşaması gerektiği nasıl spor yapması gerektiği ve nasıl beslenmesi gerektiği konusunda çeşitli bilgilere ihtiyaç duyar dolayısıyla bu tarz bilgiler de qkadin portalında göze çarpıyor.

Erkeklerin kadınlar konusunda en çok şikayet ettiği konuya gelecek olursak tabi ki “Alışveriş” de qkadin.com takipçilerinin yakından takip ettiği kategoriler arasında yerini alıyor, bu kategoride özellikle kampanyalı kozmetik ürünleri aylık olarak yayınlanıyor ve kullanıcıları site site dolaşmaktan kurtarıyor, aynı zamanda aylık olarak dekorasyon fikirlerini de bu alanda bulabilir ve evinizi renklendirmek için ekonomik ve güzel dekorlarla evinize yeni havalar katabilirsiniz.

Ünlü isimleri yakından takip etmeyi seven kullanıcılar da qkadin.com sitesinden ünlü isimlerin çeşitli paylaşımlarını ve haberlerini de bulabilir ve özellikle facebook ile twitter sayfasından yakın takibe alabilir.

Daha fazla ilgili makale
 • Dijital-pazarlama

  Dijital Pazarlamanın Kalbi

  Artık herkes aradığını sosyal medya aracılığı ile bulabiliyor. Bu kimi zaman bir ürün olur…
 • Patent Tercüme

  Patent Tercümesinde Uyulması Gereken Kurallar

  Özellikle yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde zorunlu olarak patent tercüme işlemi yapılmas…
 • Hepsipay

  Fraud Kontrolü

  Günümüzde internet üzerinden yapılan işlemlerin artmasından dolayı ‘Fraud’ yani dolandırıc…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz