Anasayfa Tanıtım ISO 9001 Android Uygulaması

ISO 9001 Android Uygulaması

4 Dakikada Okunur
1
0
119
iso 9001

Android uygulamaları geliştiren çok sayıda freelance çalışan webmaster veya ticari danışmanlık şirketleri olması ve fiyatlarının gayet makul olması nedeniyle iso 9001 kalite yönetim sistemi belgesi alan firmalar kendilerine android uygulama yaptırarak pazara farklı bir giriş yapabilirler.

Gerçi büyük işletmeler bunu zaten yaptılar. Ancak KOBİ sınıfında yer alan şirketlerin ekseriyetinin android iso 9001 uygulaması konusunda daha isteksiz oldukları da su götürmez gerçekler arasında yer alıyor.
Hal böyle olunca iso 9001 sertifikası verdiğimiz işletmeleri de bu konuda iknaya çalışmak pek referansımız olmadığından zor olmakta. Halbuki yaptırılacak bir andorid uygulamasıyla çok sayıda kazanım elde etmek mümkün değil mi?

Üstelikte çok cüzi rakamlara mal edebilmenin mümkün olduğu bu teknoloji devrinde! Düşünsenize neredeyse her firmada iso 9001 sertifikası varken rakiplerinizin kaç tanesinin mobil sitesi veya android uygulaması var? Peki sizin neden hala yok?
Kalite tek yönlü olarak çalışmaz. Çok yönlü bakmak gerekir. Rekabet yarışının iyiden iyide kızıştığı şu senelerde böyle ince ama tam nokta atışlarının atlanmaması gerektiğini düşünüyorum. Bugün bir pazarlama çalışanınıza vereceğiniz bir aylı maaşı bile geçmeyen android uygulaması fiyatları ortadayken böylesine anlamlı bir pazarlama ve satış taktiğinin atlanması anlaşılır gibi değil!
Hep söylenir ya hani iş sadece iso 9001 belgesine sahip olmakla bitmiyor diye, işte çoğu zaman anlatılan sadece iso 9001 eğitimleri ve danışmanlığı konusu değil, belgeye sahip olunduktan sonraki gelişim sürecinin de kaliteli olması bu fikre dayanıyor.

Elinize bir kağıt kalem alın ve böyle bir android uygulamasının müşterilerinizin size bakış açısını nasıl ve hangi yönde değiştireceğini artı ve eksileriyle yazın. Sonuç negatif çıkarsa tamam kabul, ama pozitif çıkacağına eminim ki bu çalışmayı siz kendi kendinize yapmış olacaksınız.
Neden sadece kaliteyi belli şartlara sabitleyesiniz ve neden kalite yatımlarınıza hatta iso 9001 sistemine ek olarak bir android uygulamasına sahip olmayasınız?

Daha fazla ilgili makale
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
 • Libra

  Facebook’un Yeni Kripto Para Birimi Libra

  Kripto para dünyası son zamanlarda bana göre yatırım yapmayan kişiler arasında biraz popül…
 • Zirve Takipçi

  Zirve Takipçi ile Zirveye Gidin

  Sosyal medya, kullanıcılarını birbirleriyle etkileşim halinde bulunduran 2000’li yılların …
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
 • Zirve Takipçi

  Zirve Takipçi ile Zirveye Gidin

  Sosyal medya, kullanıcılarını birbirleriyle etkileşim halinde bulunduran 2000’li yılların …
 • Tazemiz

  Tazemiz ile Soğuk Pres Yağlar

  Türkiye dahil tüm Akdeniz coğrafyasının sofralarında bitkisel yağların, ama özellikle de z…
Load More In Tanıtım

Bir Yorum

 1. kaan

  24 Haziran 2015 at 12:15 pm

  Teşekkürler güzel bir uygulama gerçekten bende severek takip ediyorum sitenizi

  Cevapla

Cevap Yaz