Ayhan 13 Kasım 2015 Kişisel

İş Verimliliğinizi Arttıracak Servisler
İş verimliliğimizi artıracak, zamandan tasarruf edebileceğimiz ve bizlere profesyonel bir görünüm kazandıracak servisleri araştırdık.

Bu servisler rekabet ettiği diğer servislere göre daha faydalıdır. İşte o servisler:

Google Apps For Work

stacked-google-apps-for-work

Markanıza veya siteniz ait mail adresinizin olması çok önemlidir. Profesyonel dünya da mailleşmeler artık kendi markaların veya sitelerin mail adresleri ile oluyor. Bir websitenizin olduğunu düşünün. Sizinadresiniz at gmail.com yerine info at sizinadresiniz.com olması gerekir. Bu sistemle işleriniz daha profesyonel olur. Google’unn uygulaması olan gmail uygun fiyatlara profesyonel mail adresi veriyor.

Google Doc

google-docs-viewer

Google doc ise website sahiplerinin ziyaretçileri ile etkileşim kurmasını sağlayan verimli bir uygulamadır. Ziyaretçilerinize profesyonel anketler hazırlayabilir ve bu anket sonuçlarını detaylı bir şekilde inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Google Doc bulut bilgisayar özelliğine sahiptir. İstediğiniz zaman ulaşmak istediğiniz dosyalara Google Docs yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Dropbox

dropbox

Apple markasının üretmiş olduğu bulut bilgisayar sistemidir. Dosyalarınızı internete yükler ve size bir bağlantı adresi verir. Bu bağlantı adresini kullanarak istediğiniz zaman bu dosyaya ulaşabilirsiniz.Her zaman harici disklerde kayıt tutmak güvenilir ve kolay olmuyor bulut sistemlerinde artık herşey daha kolay bir şekilde elimizin altında bulunuyor.Ayrıyeten telefonunuzdan attığınız bir dosyayı bilgisayarınızda veya tabletinizde görünteleme güzelliğide size işlem kolaylığı sağlayacaktır.

Yandex Haritalar

Android-icin-Yandex-Haritalari-Inceliyoruz

“Yandex haritalar” ulaşmak istediğiniz bir adresi bulabileceğiniz en kullanışlı ve faydalı harita programıdır. Harita programlarında bazen istemediğimiz veya gerçek olmayan sonuçlar alabiliriz. Ancak Yandex Haritalar ile istediğimiz bir adresi en doğru bir şekilde bulma imkanına sahibiz. Özellikle müşteri ziyaretlerinin yoğun olduğu bir işimiz varsa bu uygulama mutlaka kullanılmalıdır.Kullanım özelliği olarakta rahat adres girme ve basit açık doğru bir gösterim şekli ile size gönül rahatlığı ile doğru adrese götürebilir.

Google sesli arama

google-voice-20131127

Cep telefonumuzda aramak istediğimiz bir bilgiyi daha hızlı ve kolay bulmak için bu servisi kullanabiliriz.Pek fazla kullanışlı olurmu soruları aklınızda belirdiğini görüyorum her zaman her ortamda sizi algılamayınca çıldırtmaya kadar giden yönleride olabiliyor :)

Siri

siri
Yapay zekânın bir ürünü diye adlandırdığımız son teknolojik bir uygulama olan Siri gayet kullanışlıdır. Kolayca mesaj, arama, mail atma, Google’da arama yapma gibi işleri sesli bir şekilde yapabileceğiz.Gerçekten kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra ara sıra eğlenme aracı olarak bile kullanabiliyoruz size trip atmaktan tutunda sizi teselli etmeye kadar bir çok yönü bulunuyor.Söylenileni genelde doğru anlayıp seri işlem gerçekleştirebiliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

  1. 8 ay ago  

    Kolaylaştırıcı, kaliteli programların paylaşımını detaylı bir şekilde yapmışsınız teşekkür ederim.

Daha fazla Kişisel
Gezi
Ufak Bir Yurtdışı Gezisi – Bulgaristan

Beni Twitter üzerinden takip edenler görmüşlerdir. ( Bu arada beklerim efendim @ayhankorkmaz_) 10 günlük ufak bir yurt dışı gezisinde bulundum...

Hayaller...
Büyüdüğümü Ne Zaman Anladım ?

Son zamanlarda görmüşünüzdür, sosyal medya üzerinde sürekli olarak büyüdüğümü .... ile anladım tarında paylaşımlar görüyoruz. Bu konu benim de aklıma...

Kapat