Ayhan 11 Aralık 2016 Tanıtım

Hepimiz yüzümüzü düşünelim. Yüzümüzü güzel gösteren ya da yanlış şekil verildiğinde felaket gibi gösteren ve bizim ifadelerimizi belirleyen temel öğe kaşlarımızdır. Bu sebeple, kaşlarımızın nasıl gözüktüğü son derece önemlidir. Bazen yüzün ve kaşların şekli gereği doğuştan, bazen de zaman ilerleyip yaş aldıkça kaşlarda düşme meydana gelir. Kaşlar düştüğünde ise kişi daha yaşlı ve yorgun gibi bir görüntü oluşur. Fakat artık böyle bir görüntüye mahkum olmak zorunda değilsiniz. Bunun için iple kaş kaldırma uygulamasından yaptırabilirsiniz. Bu oldukça kolay ve ekonomik uygulama sayesinde, yepyeni ve etkileyici bir görünüme sahip olacaksınız.

İple Kaş Kaldırma

İple Kaş Kaldırma

İple kaş kaldırma, herkes tarafından yaptırılabilir. Sadece hamile olanlar ve çocuk emzirme döneminde olanlar için tavsiye edilmeyen bir operasyondur. Çünkü uygulamadan önce, lokal anestezi yapılmaktadır.

İple kaş kaldırma işleminde, saç içerisinde küçük bir çizik yoluyla cildinizin altından ipler geçirilmektedir. Bu sayede kaşınızın orta kısmı, kalkık bir görüntü alır. İple kaş kaldırma işleminden sonra, yüzünüzde ciddi değişimler meydana gelmez. Operasyondan çok kısa bir süre sonra, gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz. İple kaş kaldırma yöntemi, altı aydan bir yıla kadar geçerli olacak ve bölgeye yeni bir müdahalede bulunmanız gerekmeyecektir. Süre bittikten sonra, hiçbir kuşku duymadan tekrar aynı işlemi yaptırabilirsiniz.

İple kaş aldırma işlemini yaptırabileceğiniz şehirlerden biri de Ankara’dır. Bu işlem, oldukça yaygın olduğu için, pek çok şehirde de yaptırılabilmektedir. Operasyon kolay olmasının yanı sıra, oldukça ekonomiktir de. Yani çok küçük bir ücret karşılığında olağan üstü kaşlara sahip olabilirsiniz. Siz de, hem daha genç gözükmek istiyorsanız, hem de çok daha güzel ve anlamlı bir yüz istiyorsanız, iple kaş kaldırma uygulamasına başvurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi : Tunalı Hilmi Estetik

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Karin Germe
KARIN GERME ESTETİĞİ

Karın duvarının şekillendirilmesi için günümüzde kullanılan başlıca plastik cerrahi yöntemlerine bakarsak, mevcut yağlanma, sarkma ile cildin esneklik durumuna bağlı başlıca...

Göğüs Büyütme
Göğüs Büyütme Ameliyatı nedir?

Göğüs büyütme ameliyatı bir kadının göğüs boyutunu, şeklini veya dolgunluğunu değiştirmek için yapılan ameliyattır. Hastanın istediği boyutlarda göğüslere sahip olmasını...

Kapat