Ayhan 25 Mayıs 2016 Tanıtım

Instagram Fenomeni Olmak

Facebook tarafından satın alınmasının ardından instagram, son yıllarda diğer sosyal mecralara oranla en yoğun olarak kullanılanlar listesinde ilk sıraya yerleşmiştir. Instagram’ın bu denli beğenilip diğer alternatif sosyal ağlara göre tercih edilmesinin sebebi daha sade oluşu, kullanım kolaylığı ve birçok ünlünün de kullanıyor olmasıdır. Instagram sizi takip edenler için fotoğraf veya video paylaşabildiğiniz bir platform. Bu platformun daha keyifli hale gelmesinin sebebi şüphesiz takipçilerimizdir. Eğer ünlü bir kişi değilseniz veya çok geniş bir sosyal çevreniz yok ise takipçi sayınız belirli miktarlarda sabit kalacaktır ve yeni insanlarla etkileşime giremediğiniz için instagram sizin için biraz monoton bir hale gelecektir.

Instagram Takipçi Arttırmak

Instagram kullananların büyük çoğunluğu bir süre sonra takipçilerini nasıl arttırabilecekleri konusunda arayışlara girerler. Bu durum için çeşitli alternatif yollar bulunmakta, fakat en güvenilir yöntem kesinlikle instagram takipçi satın al hizmetlerinden yararlanmaktır. Yanlızca kullanıcı adınızı vererek 30 dakika gibi kısa bir sürede hayal ettiğiniz profile kavuşup belkide birer instagram fenomeni haline gelebilirsiniz. Bu hizmetleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Örneğin takipçilerin lokasyonu, birçok site hizmeti satın almanızın ardından profilinize yabancı ve bot takipçiler gönderirler. Bot takipçiler insan kontrolünde olmayan sahte hesaplar olduğu için profilinize herhangi bir etkileşim kazandırmaz sadece takipçi sayınız rakam olarak yükselir ve dışarıdan bakıldığında da farkedilirler. Bununla birlikte bu işi profesyonel olarak yapan güvenilir firmaları tercih etmelisiniz instagramturktakipci.com bu alanda en güçlü firma diyebiliriz.

Instagram’da Paylaşım İpuçları

Instagram’da takipçilerinizi kaybetmemek için mutlaka paylaştığınız resimlere ilgili hashtagleri kullanmalısınız, sık sık paylaşım yapıp takipçilerinizi sıkmamalısınız bununla birlikte paylaşımlarınıza yorum yapan kişileri etiketleyip cevap verirseniz tekrar paylaşımınıza dönüp yorum yapabilir ve böylece profiliniz daha aktif ve etkileşimli gözükebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Kadın Sitesi
Kadın Sitesi

Kadınların güncel hayatta rolenti yaşamlarından sıkılmaları ve her daim güncellikten geri kalmamaları hissine binaen geliştirilen qkadin.com sitesinde tüm bayanların ihtiyaçları...

Altın hesabı
Altın Hesabı Nedir ? Avantajları Nelerdir ?

Altın hesabı nedir derseniz bir çeşit vadesiz mevduat hesabıdır. Bu sistem ile bankalar müşterilerine gram ve santigram şeklinde altın alıp...

Kapat