Ayhan 9 Temmuz 2015 Tanıtım

Yabancı diller içinde en çok konuşulan en popüler olan dil İngilizce’dir. Dünya nüfusunun çok büyük bir kesimi İngilizce konuşmaktadır, iletişim dili, politika dili dahi hep İngilizcedir ve bu da demektir ki İngilizce bilmek çok önemlidir. Yeteri kadar veya hiç İngilizce bilmiyorsanız geç kalmış sayılmazsınız, kısa yoldan ve devamlı konuşturup pratik yaptırarak size İngilizce öğretecek pek çok kuruluş var. Bu da gösteriyor ki İngilizce öğrenmemek artık bahanesi olmayan bir iş. Her isteyen ders programları dahilinde İngilizcesini ilerletebilir.

İngilizce Seviyeleri

İngilizce Seviyeleri

Gitmek istediğiniz kurs veya internet programları önce sizin ne kadar İngilizceye vakıf olduğunuzu anlamak ve o düzeyden size ders vermeye başlamak için seviye belirleme sınavına tabi tutar. Bu da az veya çok olan bilginizin ölçülebilmesi için gereklidir. İngilizce seviyeleri bu sınavdan sonra anlaşılır, belki en alt düzeydesiniz belki de kendinizi ifade edecek kadar da olsa İngilizce biliyorsunuz, sınav sonuçları bunun garantili sonuçlarını verecektir. Bazı kişiler orta seviyede kelime bilip cümle kurabilmekte olup geliştirilmesi gereken İngilizceleri vardır. Bu sıralamayı her dershane ve kurs kendi içinde adlandırmaktadır ve siz ne alt ne de üst düzeylerden birine değil, tam ihtiyacınız olan sınıfa gireceksiniz demektir.

İnternet üzerinden oturduğunuz yerden İngilizce öğrenmek isterseniz http://www.konusarakogren.com sitesi tam size göre. Kendi belirlediğiniz zamanlarda ders alıp İngilizceyi konuşarak öğrenme fırsatı yakalayacaksınız. Önce üye olmalı, ardından da sınava girip seviyenizi belirlemelisiniz ki derslerden istifade edebilesiniz. Bu sınav aslında yazılı değil, görüşmelerden yöneticilerin size soru sorarak öğrendikleri İngilizce düzeyi olacaktır ki bu süreç birkaç dakikayı geçmez. Ondan sonra gelsin eğlenceli konuşmaya dayalı İngilizce dersleri, sabit telefonun ve internetin olduğu her yerden bize ulaşabileceksiniz.

Sitemin Çalışma Şekli


Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
saglik
Öksürük Deyip Geçmeyin !

3 - 8 hafta araѕında ѕüren ѕubakut ökѕürüğün en ѕık nedeni infekѕiyonlardır. Aѕtım, ѕinüzit alerji iѕe diğer en ѕık nedenleridir....

saglik
Burnumuzun işlevleri nelerdir ?

Burundan ѕağlıklı bir şekilde geçen hava, koku moleküllerini burun çatıѕına taşıyor ve koku almamızı ѕağlıyor. Bu yüzden burun tıkanıklığına yol...

Kapat