Ayhan 22 Mayıs 2015 Tanıtım

Günümüzde ki implant tedavisi eskiye göre daha kısa bir süreçte yapılabilmektedir. İmplant tedavisi geleneksel olarak çenenizin alt kısmında 3 ay, üst kısım da ise 6 aylık bekleme süresi gerektiren bir tedavi yöntemidir.

2.000’li yılların başlarından itibaren implant diş tedavi süreleri teknolojinin de gelişmesinin sayesinde büyük bir oranda kısalmıştır. İmmediat implant denilen ve 1 ay 2 haftalık bir iyileşme zamanı bitişinde implantların üzerine protezlerin yapılarak işleve sokulması ve son 10 senede de immediat implant adı verilen implant diş tedavisi uygulamasında da aynı gün ölçüleri alınarak hastanın implant dişleri ağzına konulabilmektedir. İmmediat implant vakalarında kısa bir süreç içerisinde durumlar neticelendirilmektedir.

İmplantların 1 aylık iyileşme zamanı tamamlandıktan ve 6. haftadan sonra yüklenmesi, bazı özel durumlarda, kemikte yeterli sıkışma elde edilebilmiş hastalarda ise implant dişlere immediat implant yapılabilmektedir.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
LG G4
LG G4 ile Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset!

LG G4, F 1.8 diyafram aralığı ve 16 MP kamera özelliği ile düşük ışık ve portreler için ideal olan ultra-parlak lensi kullanarak muhteşem netlik...

Baymak Servis
Baymak Özel İstanbul Servis Numarası – 444 78 56

Servis kalitesi kusursuz olan markalardan bir tanesi de: Baymak. Bazı markalar ürün kalitesi ile sınırlı kalıyor ve müşteri memnuniyeti de...

Kapat