Ayhan 17 Nisan 2015 Webmaster

Herkese Merhaba,

Bugün sizlere bloglarınızı hitlendirmek için ve gelir elde etmek için kullanabileceğiniz sistemlerden biri olan Hürriyet Bumerang sistemini anlatacağım. Hiç vakit kaybetmeden detaylara koyulalım.

■ Hürriyet Bumerang Nedir ?

Hürriyet Bumerang Nedir

Hürriyet Bumerang Nedir

Hürriyet’in blog tutanlar için hazırladığı bir sevis olan Bumerang, blogçulara gelir ve hit sağlamayı planlayan bir ekosistemdir. Sisteme üye olmak tamamen ücretsizdir ve çeşitli üyelik özelliklerine göre kazanımlar elde edebilirsiniz.

■ Hürriyet Bumerang ile Neler Kazabilirsiniz ?

Hürriyet Bumerang sistemine üye olarak sitenize çeşitli kazançlar elde edebilirsiniz.
1. Yazarkafe : Yazarkafe belkide Hürriyet Bumerang sisteminin en çok yararlanılabilen özelliğidir. Eğer sistemde Platin Üyelik ile bulunuyorsanız, hergün maksimum 3 yazıyı Yazarkafeye iletebilirsiniz. Bu sayede sitenize hit akışı oluşturmuş olursunuz.

2. Boomads Reklamları : En az Altın üye iseniz, blogunuzun içeriğine göre çaşitli reklam teklifleri alabilirsiniz. Bu reklamlar genelde tanıtım yazıları şeklinde oluyor. Her reklam teklifi karşılığında sistemdeki hesabınızda para birikiyor. Daha sonra sistemdeki paranız en az 50TL olduğunda paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Parayı hesap aktarma esnasında bir miktar kesinti olduğundan ne kadar yüksek parayı çekerseniz, kaybınız o derece az olacaktır.

3. Backlink : Sisteme girerek Hürriyet gibi yüksek kaliteli siteden backlink almış oluyorsunuz. Bu da Google gözünde + hanenize yazılıyor.

■ Hürriyet Bumerang Üyelik Tipleri ve özellikleri nelerdir ?

Bumerang sistemine başvurduğunuzda siteniz 72 saat içinde incelenerek size geri dönüş yapılır. Sitenizin durumuna göre 3 farklı üyelikten bir tanesi ile sisteme giriş yaparsınız.
1.Bronz Üyelik : Sistemdeki en düşük üyelik tipidir. Muhtemelen blog tutmaya yeni başlamışsınız ve siteniz kötü durumdadır. Ancak üzülmeyin içerik girmeye devam edin. Bir süre sonra tekrar başvurarak yeniden değerlendirilmeyi isteyebilirsiniz. Bu üyelik tipinde reklamlardan ve Yazarkafe’den yararlanamazsınız.

2. Altın Üyelik : Sistemdeki üyeliklerin büyük bir bölümü bu kategoridedir. Altın üyelikte Boomads reklamları alabilirsiniz. Ancak Yazarkafe’yi kullanamazsınız.

3. Platin Üyelik : En üst seviye üyelik tipidir. Bu üyelik tipinde Bumerang sisteminin tüm özelliklerinden yararlanırsınız. O yüzden Patin Üye olmaya çalışarak kazanımınızı arttırın.

■ Peki Nasıl Platin Üye olabilirim ?

Platin üye olabilmeniz için sitenideki yazı sayısı ve yazıların kalitesi yüksek olmalıdır. Verilen şablonu sitenize yerleştirmeniz gerekli. Daha sonra da temanızın tasarımına dikkat etmeniz gerekir. Temanın görselliği yüksek, içerikleri göstermesi gereklidir. Aslında görüldüğü gibi temel bir ayrım bulunmuyor. Sadece tümden bir kalitenin bulunması gereklidir.

■ Sisteme üye oldum nasıl reklam alırım ?

Eğer Altın veya Platin üyeliğiniz varsa reklam yayınlama hakkınız bulunuyor. Ancak reklamlar sistem tarafından size önerilir. Sizin bir başvurunuz olmuyor. Reklam teklifi almak için bol bol içerik girip beklemeniz gereklidir. Sisteme başvuran firmalar sizin içeriğinizi uygun bulması halinde teklifler almaya başlayacaksınızdır.

■ Hürriyet Bumerang Sistemi Genel Yorum

Eğer yeni blog tutmaya başladı iseniz, Bumerang sistemi size çok katkı sağlayacaktır. Gerek maddi getiri, gerek hit getirisi gerek ise sosyal çevre edinmenize yardım eder. Bu nedenle üye olmaktan çekinmeyip sisteme girmeniz yararınıza olacaktır.

, , ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

 1. 2 sene ago  

  Elinize sağlık çok güzel bir anlatım olmuş…

  • 2 sene ago  

   Teşekkür ederim, yeni başlayanların işine yarayacaktır.

 2. 2 sene ago  

  Genel konular yerine belirli bir konu ile ilgili bir blogda yazıyorsanız pek fazla yararlanamıyorsunuz

  • 2 sene ago  

   Bu birazda konuya göre değişiyor aslında. Yorumunuz için teşekkürler.

 3. 2 sene ago  

  Bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler.

  • 2 sene ago  

   Teşekkürler yorumunuz için.

 4. 2 sene ago  

  Anlatım olarak kısa ve öz olmuş. Gayet başarılı şekilde özetlemişsin. Fakat ben artık bu sisteme karşı güvenimi yitirdim diyebilirim. Geçmişte epey sorun çıkardılar kendi adıma.

 5. 2 sene ago  

  Bende başvurmuştum fakat o kadarda bilgim yoktu konu için teşekürler

 6. selim

  2 sene ago  

  1 aydır üyeyim 0 teklif ile rekora koşuyorum şablonu flnda kaldırdım. Tekrar isterlerse yollarlar para ekleriz :)

 7. Emre

  2 sene ago  

  İlk sitemi blogspot’ta açmıştım 5-6 ay sonra bumerang sistemi ile karşılaştım altın üye olarak kayıt oldum genelde 15TL’lik yazılar yayınladım daha sonra platin üye oldum 20TL’lik yazılar yayınlamaya başladım toplam 200TL civarı ödeme aldım daha sonra yeni site açınca eski site ile ilgilenmeyince tekliflerde gelmiyordu doğal olarak öyle kaldı işte. Şimdi kaç liralık teklifler veriliyor bilmiyorum. Yani kötü bir sistem değil.

  • 9 ay ago  

   Bu aralar bana da gelmiyor. Sistemle alakalıdır muhtemelen.

Daha fazla Webmaster
hit nasıl artar
Hitim Neden Artmıyor ?

Bir süredir çeşitli internet siteleri yönetiyorum kendi çapımda. Dolayısıyla da çeşitli webmaster forumlarında vakit geçiriyorum. Geçen zaman içinde çeşitli gözlemler...

SEO Nedir ?
SEO Nedir? Nasıl Başlanır?

Merhaba Arkadaşlar, Bu aralar kendi WEB sitelerim için çalışmalar yürütüyorum. Ve dolayısıyla her webmaster gibi bende sonun SEO Nedir sorusu...

Kapat