Ayhan 1 Şubat 2016 Tanıtım

HİMENOPLASTİ OPERASYONU HAKKINDA

Bayanlarda vajinanın 4 cm kadar içerisinde bulunan, vajinayı çeşitli enfeksiyonlara ve dış etkenlere karşı koruyan bir zar bulunmaktadır. Soğan zarını andıran bir görüntüsü vardır ve 7 farklı şekle sahiptir. Bazıları tek delikli bazıları birkaç deliklidir. Bazılarında ise delik bulunmaz. Kapalı halde olan zar regl olunduğunda sorun çıkartacaktır. Dışarıya akamayan kan sancı ve ağrı yapar. Bu durumda hemen bir kadın doğum uzmanına gidilmeli ve hekim tarafından zara bir delik açılmalıdır. Cinsel ilişki yaşadığınız halde zarın esnek yapısından dolayı yırtılmayabilir. Kızlık zarı dikimi farklı nedenlerle birçok bayanın yaptırmak istediği bir operasyondur. Hiçbir yan etkisi olmayan ameliyat, konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Himenoplasti ameliyatı flep veya mikrocerrahi yöntemi ile kadın doğum doktoru veya bu konuda uzmanlaşmış plastik cerrah tarafından yapılır. Mikrocerrahi yöntemi daha doğal bir yöntemdir, fakat daha fazla uzmanlık ister. Hekiminizi seçerken vaka tecrübesinin fazla olmasına özen gösteriniz.

Kızlık Zarı Dikimi Tehlikeli midir?

Kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsanız konusunda uzman bir hekim bulmanız şart. Eğer daha önce birçok kez himenoglasti ameliyatı yapmışsa ve olumlu sonuçlar alındıysa bu hekimleri tercih etmelisiniz. Kızlık zarı dikimi yaptırdıktan sonra gönül rahatlığıyla sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Ameliyat yaklaşık 20 dakikayla 30 dakika arasında sürer. Ameliyat lokal ya da genel anestezi yapılarak gerçekleştirilir. Kızlık zarı tamiri iki farklı yöntemle yapılır. Doku kayması yöntemi vajinanın içinden doku alınarak yapılır. Alınan dokular birleştirilir ve zar haline getirilir. Ameliyattan sonra cinsel ilişkiye girildiğinde kanama gerçekleşir. Microcerrahi yöntemi zar dokusunun bulunarak zarın tekrar eski hale gelme işlemidir. Bu yöntemi sadece uzman hekimler yapabilmektedir.

İzmir kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorsanız şehirdeki en güvenilir hastaneleri araştırmalısınız. Ameliyatta güven ve gizlilik konusunda önem veren kuruluşlar tercihiniz olmalı. Hekimin daha önce yaptığı işleri incelemeli ve ne kadar olumlu sonuçlar alınmış bakmalısınız. Oluşabilecek bir sorunda hakkınızı arayacağınız bilinen yerleri tercih etmelisiniz. Kızlık zarı dikimi fiyatları birçok farklı faktöre göre değişir. Ameliyatta kullanılacak cihazların kalitesi bile ameliyatın ücretini farklılaştıracaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
nazilli-kalici-makyaj
Kalıcı Makyaj Uygulaması

KALICI MAKYAJ UYGULAMASI Mikropigmentasyon  yani kalıcı makyaj uygulaması  bir pigment çalışmasıdır. Bu çalışmada  bazı bölgelere makyaj uygulaması yapılır ve solgun...

Botoks-nasİl-etki-eder
YÜZ GERME

FOKUS ULTRASON İLE AMELİYATSIZ YÜZ GERME Ameliyatlı yöntemler genellikle hastaların gözünü korkutan, uzun iyileşme süreci gerektiren kişiyi günlük hayatından alı...

Kapat