Ayhan 14 Temmuz 2013 İncelemeler

iPhone

Bu yazımda yeni bir iPhone 5 kullanıcısı olarak kullandığım ve hayatımı kolaylaştırdığını düşündüğüm 10 adet uygulamayı incelemek istiyorum. Umarım incelediğim programlar sizinde hoşunuza gider.

Her iPhone’da Bulunması Gereken 5 Program

1-AppZapp

appzapp


İşlev: Program benim gibi uygulama ve oyunlara fazla para vermek istemeyen kişiler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Uygulama gün içinde fiyatı ucuzlayan ve/veya ücretsiz hale gelen uygulamaları bize bildiren bir uygulamadır.

Boyut:    8.8 Mb

Fiyat: Ücretsiz

2-BatteryDoctor

batterydoctor

İşlev: Gelişen teknoloji ve artan hızlar ile birlikte her mobil cihaz kullanıcısının en büyük derdi şarj problemidir. Bu program ile birlikte iPhone şarj alışkanlığı değişecek. Program sizin için pil analizi gerçekleştirerek, şarj sırasında size tam dolum için ne kadar süre kaldığını gösterir ve tam dolum anında alarm çalarak sizi uyarır. Bu programın en önemli öelliği ise iPhone %100 dolu olarak gösterse bile hala şarj ettirmesi ve daha uzun pil ömrü sunmasıdır.
Boyut:    18.4 Mb

Fiyat: Ücretsiz

3-Shazam

shazam

İşlev: Artan internet kullanımı ile artık hayatımızın her anında müzik bulunuyor. Peki bir müzik duydunuz ve çok beğendiniz ancak ismini bilmiyorsunuz ve aklınınıza takıldı. Artık Shazam ile bu sorun ortadan kalktı. Dinlediğiniz ve hoşunuza giden müziği programa dinleterek yaklaşık 1sn içinde müziğin adını,youtube linkini ve satın alma linkini size iletir.
Boyut:    18.3 Mb

Fiyat: Ücretsiz

4-CamScanner Free

scanner

İşlev: Bu program yardımı ile yalnızca telefonunuzun bulunduğu bir ortamda dosyalarınızı tarama imkanı buluyoruz. Program ile tarama yapmak istediğimiz dosyayı program yardımı ile fotoğraf çekiyoruz ve almak istediğimiz bölgeyı seçip-kırpıyoruz.Daha sonra program bizim için düzenleme yapıyor.İleriki adımda istediğimiz özelliğie göre dosyayı kaydediyoruz. Belkide en önemli özelliği ise free sürümünde dahi dropbox’a reklamsız olarak taranan belgenin aktarılmasıdır.Ummadığımız anda hayat kurtarabilir.
Boyut:    25.9 Mb

Fiyat: Ücretsiz

5-Vine

scanner

İşlev: Program twitter tarafından daha hiçbir bilgi yokken satın alınmış ve çıkış yapmasının ardından da hayatımızın ortasına girmiş oldu. Program yardımı ile 6sn’lik videoalar çekerek paylaşıyoruz.Ancak diğer programlardan farklı olarak videonun sürekli olarak çekilmesi zorunlu değil. Ekrana dokunduğumuz an kayıt ederken çektiğimiz an kaydı sona erdiriyor. Bu program yardımı ile çok yaratıcı videolar çekilebilmektedir.
Boyut:    11.9 Mb

Fiyat: Ücretsiz

Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

  1. Selcan

    2 sene ago  

    Shazam,vine,instagram,spotify,twitter ve daha birçok alternatif.Hayatımızdan saatleri çalan uygulamalar.

  2. Eren

    2 sene ago  

    AppZapp uygulamasını beğendim. Diğer uygulamalar zaten bildiğimiz uygulamalar.

Daha fazla İncelemeler
iPhone 5
Her iPhone’da Bulunması Gereken 5 Oyun

Bu yazımda iPhone kullanmaya yeni başlayan birinin gözünden, her iPhone'da bulunması gereken oyunlardan 5 tanesini incelemek istiyorum. Öncelikle söylemem gerekli...

Kapat