Ayhan 2 Nisan 2017 Tanıtım

Evet her sene olduğu gibi yaz ayları ile birlikte artık alışveriş sezonu da gelmiş bulunuyor. Özellikle İzmir gibi yazın çetin ve yakıcı geçtiği bir yerde yaşayıp, yaz için alışveriş yapmayan yoktur herhalde. Yaza uygun pantolonlar, tişörtler almak farz oluyor. Ancak bunlarla birlikte ayakkabı tercihleri de çok önemli benim için. Çünkü yazın sıcağında ayağımı terleten bir ayakkabı ile günce 10 saat geçirmek açıkçası benim tercih ettiğim bir şey değil.

Bu nedenle ayakkabı seçimi konusunda biraz araştırmacı ve seçiciyim. Alacağım ayakkabı ve alacağım yer benim için çok önemli. Genellikle ayakkabılarımı deneyerek alsam da, bazı durumlarda internet sitelerinden almaktan da kaçınmıyorum.

İşte bu durumlardan bir tanesi de www.hepgiyim.com üzerinden yaptığım alışverişti. Hemen aldığım ayakkabıyı sizlere göstereyim.

 

Hepgiyim

Hepgiyim

Öncelikle yaz aylarında spor yapabilmek için ayakkabıların hava alması gerekiyor. Bu üründe fileli yapı sayesinde ayaklarımız hava alıyor ve terleme yapmıyor.

Tabi ürün kadar alışveriş yaptığımız sitenin de kalitesi, müşteri memnuniyeti önemlidir. Aldığım ayakkabı, sürat kargo ile sorunsuz bir şekilde vaat ettikleri gibi 2 gün içerisinde kapıma kadar geldi.

Ayakkabı

Ayakkabı

Belki de en güzel tarafı da bu sorunsuz ve hızlı kargoyu ücretsiz olarak sunmalarıydı kuşkusuz. Ayrıca ilgilenenler için kapıda ödeme seçeneği sayesinde kredi kartı olmaması durumlarında alışveriş yapma olanağı sağlıyorlar.

Sizler de yaz aylarına yeni ayakkabılarla girmek istiyorsanız www.hepgiyim.com sitesini mutlaka değerlendirmelisiniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
inşaat
İnşaat mühendisleri bu sitede buluşuyor!

Türkiye’nin dört bir yanında inşa edilen yeni üniversitelerin çoğunda inşaat mühendisliği bölümünün bulunması, dolaylı yoldan puanların düşmesine ve inşaat mühendisi...

Almanca Bilen İş
Almanca Öğrenerek İş Bulabilirsiniz

Geçen zamanla beraber üniversite mezunlarının bile iş bulabilmesi içi çeşitli farklılıklar yaratması gerekliliği, uzmanlarca sürekli söyleniyor. Çünkü artık çok daha...

Kapat