Anasayfa Hakkimda

Hakkimda

Ayhan KORKMAZ

Ayhan KORKMAZ
Ayhan KORKMAZ
8 Temmuz 1990 İzmir doğumluyum. Doğduğum andan beridir de İzmir’de yaşıyorum. Liseyi İzmir’in en köklü liselerinden İzmir Atatürk Lisesi‘nde okudum (Övünmek gibi olmasın :)). Üniversiteyi de Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği‘nde okudum ve bitirdim. Mezuniyet yılımda 3 arkadaşımla bir şirket kurdum. Yaklaşık 2 yıl şirket için elektronik,gömülü sistem yazılımı üzerine çalıştım. Sonrasında da şirketi kapatmaya karar verdik. Şu anda askere gidene kadar işsizim anlayacağınız. Son 6 aydır da çeşitli internet siteleri yönetiyorum. Biraz da boş vaktimi değerlendiriyorum.

Kendimden bahsetmek gerekirse boş zamanlarımı internet, oyun ve fotoğrafla değerlendiriyorum. Zaten dediğim gibi, bu blogum haricinde 3 site daha yönetiyorum. Vaktimin büyük bölümünü bunlar alıyor. Denk getirebildiğim zamanlarda da fotoğraf çekiyorum. Zaten ilgili kategoriden ilgili yazılarıma ulaşabilirsiniz. Üniversiteyi bitirmemle beraber ilk paramla kendime PS4 satın aldım. Aslında birazda üniversitedeyken kendime verdiğim bir söz, belkide motivasyon kaynağımdı. Canım sıkıldığı zamanlarda açıp oyun oynamayı tercih ediyorum.


Son 2 aydır ise kitap okuma alışkanlığı edinmeye çalışıyorum. Açıkçası daha önceden kitap okuyan biri değildim. Ancak yavaş yavaş okumaya başladığıma çok memnunum. Zaten kendimle ilgili kişisel yazılarımdan güncele erişebilirsiniz.

AyhanKorkmaz.Net

Aslına bakarsanız ilk açtığım zamanlarda sadece yazdığım kdoları paylaşıyordum. Ancak bir süre ara vermek zorunda kaldım. Daha doğrusu aktif olamadım. Ancak artık daha çok kişisel blog olarak kullanmaya karar verdim ve beğendiğim bir temayla işe koyuldum. Neredeyse 2 yıllık olan blogum, umarım uzun süreler kapanmadan sürecek. Sizde yorumlarınızla bana katılırsanız çok sevinirim

Yoruma Kapalı