Ayhan 6 Ağustos 2015 Tanıtım

Baymak Servisi olarak yaptığımız çalışmalarda tüketicilerimizi her zaman ilk sıraya aldık ve bu amaçla da teknik açıdan her bir sorunda gereken yardımları sakınmadan sunduk. Amacımız her zaman için Baymak kombi sorunu yaşayan kullanıcılarımıza yardımcı olmaktı ve bunu da başarılı bir şekilde sağladığımızı düşünerek teknik anlamda her zaman sizlerin huzurlarında yer aldık. Elimizden gelenin en iyisini yapmak her daim görevimizdir ki biler bu amaç için huzurlarınızda bulunmayı sürdürmekteyiz. Baymak Servis olarak teknik açıdan en iyi faaliyetlerimizle karşınızdayız. Baymakservisi.net sitemizle de her daim sizleri bilgilendirecek bilgiler sunmakta ve merak ettiğiniz konular hakkında sizleri bilinçlendirmekteyiz. Her daim da sorunlarınıza yanıtlar sunabilmek amacı ile bilgilerimizi kullanmaktayız. Ayrıca sizleri düşünerek de çıkardığımız kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Firmamız sizler için toplu kombi bakım kampanyası çıkarmıştır ve bu sebeple sizler de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Toplu Kombi Bakımlarında %40 a Varan İndirimler!!!

Baymak Servisi

Baymak Servisi

Aynı binada oturduğunuz yakınlarınız ya da komşularınızla toplu kombi bakımı yaptırma kararı aldıysanız ya da bir sitede oturuyor ve site yönetimi ile toplantı yapıp kombilerinize birden bakım yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Çünkü sizler için hazırladığımız kampanyamız gereği bu anlamda tasarrufu sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sizlere hemen bu konuda bilgiler sunalım ve sizlere kampanyamızı anlatalım. Yakınlarınızla birlikte kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız bunu en ucuza getirmenin yolu bizlerden geçmektedir. Eğer 3 ile 10 kombi arasında bakım yapılması gerekiyor ise tasarruf oranı %30’dur. Yani sizlere sunulan indirim bu şekildedir. 10 ile 50 kombi arası bakım yapılacak ise %35 oranında indirim yapılmaktadır. Son olarak da 50’den daha fazla kombi bakımı söz konusu ise bu durumda yapılan indirim %40 oranında olmaktadır. Görüldüğü üzere toplu kombi bakımlarında yaşanılan tasarruf oranı kombi sayısına göre artmaktadır. Sizler de bu kampanyadan yararlanmak isteyebilirsiniz. Baymak klima montajı, arızaları ve bakımları için sizlere özel fiyatlarımız ve kampanyalarımızı sitemizde bula bilirsiniz.

Baymak kombiler alanında iyi bir hizmet sunması ile ve tüketicilerini memnun etmesi ile bilinen firmamıza çağrı merkezi numarası olan 444 18 37’den ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile ve bilgilerine güvendiğimiz çağrı merkezi personellerimizle her daim sorunlarınızın çözümünde aynı şekilde sorularınızın yanıtsız kalmaması için de huzurlarınızda olacağız.

 

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Kara Sevda Oyuncuları
Kara Sevda Dizisi Yeni Fragmanları Bu Adreste

Kara Sevda dizisi eylül ayında başlıyor. burak özçivit başrolde yer alıyor. Dizide bir maden mühendisi canlandıracaktır ve ilk bölümde çalıştığı...

Demirdöküm Kombi Servis
İstanbul Özel Demirdöküm Kombi Servisi

Kombileriniz için daha sağlıklı ve daha kaliteli servis hizmeti almak elbette istiyorsunuz ancak sizlere kaliteyi sunan firmaların geneli kötü niyetli...

Kapat