Anasayfa Tanıtım En Kaliteli Parçalar Araba Parçası’nda

En Kaliteli Parçalar Araba Parçası’nda

5 Dakikada Okunur
0
0
67
tata

Araba sevdalılarının kurulduğu günden bu yana yalnız bırakmadığı Araba Parçası isimli online yedek parça satış sitesi, sektörde çeşitli yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Yedek parça satışını online zemine taşıyarak çok önemli bir iş yapan Araba Parçası, stoklarını da her geçen gün güncelleyerek ve büyüterek büyük işlere imza atıyor. Özellikle Tata gibi kalitesinden şüphe edilmeyen markaların yedek parçalarına ulaşmak, yetkili servisten tata yedek parça temin etmek Araba Parçası kurulmadan önce çok zor bir işti. Tata markasını kullanan ve yetkili servise işi düşen Tata sevdalıları bilir ki önce yedek parçaya bir dünya dolusu para ödenir, sonra parçanın o merkeze gelmesi haftalarca, belki aylarca beklenirdi. Firmamız bu tür durumları ortadan kaldırmak, insanların tata yedek parça ya ve diğer kaliteli yedek parçalara ulaşımını kolaylaştırmak için kuruldu.

Yıllardır Aynı Sektördeyiz

Bizim yaptığımız bir sektöre balıklama girerek o sektörde sıfırdan satışlara başlamak değildir. Araba sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ekibimiz bugüne kadar kazandığı tecrübesini online mecralara aktarmaya karar vermiştir. Bu sayede ortaya çıkan Araba Parçası isimli projenin, online mağazanın birçok araba sever tarafından ilgiyle karşılandığı görülmüştür. Sektördeki büyük bir ihtiyacı karşılayan online mağazamızdaki stoklarımız çok geniş bir yelpazede yer almaktadır. Stok bakımından Türkiye’deki en geniş yedek parça stoklarından bir tanesinin sahibi olduğumuzu gönül rahatlığıyla siz değerli müşterilerimize söyleyebiliriz.

Her Geçen Gün Büyüyerek

Firmamız değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor olmaktan büyük keyif alıyor ve işlerini her geçen gün büyütüyor. Bu sayede her gün daha fazla müşterisinin ihtiyacını giderebilen firmamız, proton yedek parça gibi dünyanın önde gelen yedek parçalarının satışını yapıyor. Dünyanın önde gelen yedek parçası Proton yedek parça ile müşterilerini buluşturan firmamız, bu buluşmayı çok basit şartlarda gerçekleştiriyor. İnternet mağazamızdan, birkaç tıkla, dünyanın en kaliteli yedek parçalarını kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Ayrıca bu siparişiniz yetkili servise ödediğiniz ücretin yarı fiyatına bile gelmez. Firmamız sizlere satışını yaptığı her ürün için ayrı ayrı uygun fiyat garantisi sunuyor.

Daha fazla ilgili makale
 • Zanussi

  İstanbul Zanussi Servis

  ZANUSSİ marka ürün gruplarınızı emanet etmek için tercih edeceğiniz firmayı detaylı bir şe…
 • Fakir Servis

  FAKİR Teknik Servis

  İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirlerde servis hizmeti sunmak gerçekten çok …
 • Hosting Seçimi

  Hosting Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Ettim ?

  Son zamanlar kişisel blog olarak ilerleyen yazılarıma, bu tarz blog sahibi olmak isteyen k…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Zanussi

  İstanbul Zanussi Servis

  ZANUSSİ marka ürün gruplarınızı emanet etmek için tercih edeceğiniz firmayı detaylı bir şe…
 • Fakir Servis

  FAKİR Teknik Servis

  İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirlerde servis hizmeti sunmak gerçekten çok …
 • Philips

  Philips Servis İstanbul

  Philips gibi dünyaca ünü bir markanın müşterileri ile olan iletişiminin de kötü olmasını b…
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz