Ayhan 26 Ağustos 2015 Tanıtım

Araba sevdalılarının kurulduğu günden bu yana yalnız bırakmadığı Araba Parçası isimli online yedek parça satış sitesi, sektörde çeşitli yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Yedek parça satışını online zemine taşıyarak çok önemli bir iş yapan Araba Parçası, stoklarını da her geçen gün güncelleyerek ve büyüterek büyük işlere imza atıyor. Özellikle Tata gibi kalitesinden şüphe edilmeyen markaların yedek parçalarına ulaşmak, yetkili servisten tata yedek parça temin etmek Araba Parçası kurulmadan önce çok zor bir işti. Tata markasını kullanan ve yetkili servise işi düşen Tata sevdalıları bilir ki önce yedek parçaya bir dünya dolusu para ödenir, sonra parçanın o merkeze gelmesi haftalarca, belki aylarca beklenirdi. Firmamız bu tür durumları ortadan kaldırmak, insanların tata yedek parça ya ve diğer kaliteli yedek parçalara ulaşımını kolaylaştırmak için kuruldu.

Yıllardır Aynı Sektördeyiz

Bizim yaptığımız bir sektöre balıklama girerek o sektörde sıfırdan satışlara başlamak değildir. Araba sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ekibimiz bugüne kadar kazandığı tecrübesini online mecralara aktarmaya karar vermiştir. Bu sayede ortaya çıkan Araba Parçası isimli projenin, online mağazanın birçok araba sever tarafından ilgiyle karşılandığı görülmüştür. Sektördeki büyük bir ihtiyacı karşılayan online mağazamızdaki stoklarımız çok geniş bir yelpazede yer almaktadır. Stok bakımından Türkiye’deki en geniş yedek parça stoklarından bir tanesinin sahibi olduğumuzu gönül rahatlığıyla siz değerli müşterilerimize söyleyebiliriz.

Her Geçen Gün Büyüyerek

Firmamız değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor olmaktan büyük keyif alıyor ve işlerini her geçen gün büyütüyor. Bu sayede her gün daha fazla müşterisinin ihtiyacını giderebilen firmamız, proton yedek parça gibi dünyanın önde gelen yedek parçalarının satışını yapıyor. Dünyanın önde gelen yedek parçası Proton yedek parça ile müşterilerini buluşturan firmamız, bu buluşmayı çok basit şartlarda gerçekleştiriyor. İnternet mağazamızdan, birkaç tıkla, dünyanın en kaliteli yedek parçalarını kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Ayrıca bu siparişiniz yetkili servise ödediğiniz ücretin yarı fiyatına bile gelmez. Firmamız sizlere satışını yaptığı her ürün için ayrı ayrı uygun fiyat garantisi sunuyor.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
vaillant servis
Vaillant Marka Ürünlerinizin Bakımını Yaptırdınız Mı?

Vaillant teknolojisine ve bu teknolojinin ürettiği ürünlere fazlasıyla güveniyorum. Kaliteli çalışmaları ve güvenirli tavrı ile benden tam puan almayı başaran...

Aşk Sözleri
Aşk Sözleri ve Güzel Sözler

İnternet dünyasında aradığımız her bilgiye, her içeriğe ulaşabilir hale geldik. Uzay çağı olarak adlandırılan bu zaman diliminde kitaplar ve gazeteler...

Kapat