Ayhan 7 Mayıs 2016 Tanıtım

Bilgisayarın dünü ile günümüzdeki halini kıyasladığım zaman kat ettiği yola inanamıyorum. İlk zamanlarda oynadığımız oyunlardan günümüzdeki oyunlara çok ciddi gelişmeler olduğunu görebiliyoruz. Cep telefonumuzu bir bilgisayar gibi kullanıp farklı oyunlara rahatlıkla ulaşmak artık zor olmaktan çıktı. Sadece farklı oyun seçenekleri arasından beğendiğimizi seçmekte zorlanır olduk. Son dönemlerde en sık oynadığım oyunlardan bir tanesi olan resimli kelime bulmaca cevapları hiç şüphesiz bu oyunlar arasında oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Hem hafızamı güçlendiriyor hem de daha kolay zaman geçirmeme olanak sağlıyor.

Tüm bunların ötesinde 99 oyunu gibi farklı oyun seçeneklerini de ara ara oynuyorum. Bu oyunlar hakkında farklı bilgilere daha kolay şekilde ulaşmak istediğimde başka bir deyiş ile tıkandığım yerlerde müracaat edeceğim çok fazla internet adresi bulunmaması da ne yazık ki üzücü bir hal alıyor. Ama bazı istisnai internet adreslerinde 99 cevapları gibi farklı cevap ve seçeneklere daha rahat bir şekilde ulaşmanın da mümkün olduğunu belirtmeden edemeyeceğim.

Zeka oyunları ve hafıza oyunları söz konusu olduğu zaman farklı oyun seçeneklerinin hızlı bir şekilde yayıldığını da belirtmeden geçemeyeceğim. Dikkat çeken ve son zamanlarda indirme grafiklerine göz attığım zaman kazı kazan cevapları da bu oyun seçenekleri arasında ilk sırada yer alan farklı oyunlardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Sizlerde işinizde yada ofis ortamında daha kolay zaman geçirmek istiyorsanız kesinlikle kazı kazan oyunu ve 99 oyunu gibi oyun seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Eğlenceli zamanın doğru adresi olarak bu oyunlar farklı bir seçenek ve alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Geleceğin en kaliteli ve ayrıcalıklı oyunlarına ulaşmak için sade iyi bir internet takipçisi olmak ve farklı oyun seçeneklerine ulaşmak yeterli olacağa benziyor.

Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
iş ilanları
İnternetten İş Başvurusu Yapmak Çok Kolay

İnternet üzerinden iş ilanı takibi yapmak isteyen herkesin doğru, hızlı, basit ve anlaşılabilir bir sunumla amacına ulaşması çok önemlidir. Bunu...

Hayal Gücü
Çocuklarınıza Oyun Oynatın

Evet uzmanlar söylüyor... Yada bırakalım uzmanları, ben söylüyorum. Çocuklarınızın oyun oynamasına müsade edin hatta ve hatta onları teşvik edin. Öyle...

Kapat