Ayhan 27 Ocak 2017 Tanıtım

Giriş

Selamlar,

Bilirsiniz antik yapıları, kültürü ve sanatı severim. Bunu bir programcı olarak söyleyebilirim ki eski insanların yaşantıları, kültürü ve gizemli yapısı inanılmaz hoşuma gitmekte.

Araştırma

Artemis

İnternette araştırma yaparken bir çok kaynağın olduğunu ve bunun dışında bir de vikipedia olduğunu görürsünüz kimi zaman sadece Vikipedia ile geçinsekde oradaki bilgilerde insanlar tarafından girildiğinden belli olmamakta. Çünkü kaynaklar doğrulanmış değil ben bu tür durumlarda internette sırf bu iş için oluşturulmuş sitelere bakmaya çalışıyorum.

Yine dünyanın yedi harikası hakkında internette bir ton bilgi var. Lakin bunların en detaylısını dunyaninyediharikasi .net adresinde bulduğumu ifade etmeliyim. Sizler de böyle bir araştırma yapacaksanız bence direkt bu siteden başlamanız en doğrusu olur. Sonuçta tekrar tekrar amerikaya keşfetmeye gerek yok.

Biliyor muydunuz?

Son dönem içerisinde dünyanın yeni yedi harikası seçilmiş. Hatta ve hatta Ayasofya müzesi de finalistleri arasındaymış… Durun bilmediğiniz bir kaç bilgi daha vereyim. Dünyanın yedi harikasından 2 tanesi Türkiye’de!! En dikkat çekici harika ise tabii ki dünyada depreme ve yangınlara dayanabilmiş ve tek bir taşı tonluk olan Keops diğer adıyla Mısır piramitleri, ben susuyorum slayt konuşsun.

Daha fazla detaya ulaşmak için dünyanın yeni yedi harikası sunumuna gidin; http://dunyaninyediharikasi.net/dunyanin-7-harikasi-slayt-sunum

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Ödeme Kartları
Güvenli Alışverişin Adresi “Ödeme Kartları”

Online alışverişler hız kesmeden artmakta ve gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Satış yapan her marka ürün ve hizmetlerini bir şekilde internet ortamında...

Jeton
Kolay ve Güvenli Alışverişin Adresi Jeton

En güvenilir sanal kart seçenekleri arasında yer alan Jeton Kart, 19 haneli kart kodu ile işlevsellik göstererek kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık...

Kapat