Ayhan 7 Ağustos 2015 Tanıtım

Günümüzde yaşamış olduğunuz her türlü sorunları göz önünde bulundurarak çalışmalarına farklı teknolojiler ile ilerleten Demirdöküm Servisi  Demirdöküm klima ve Demirdöküm kombilerinizde meydana gelen arıza ve onarımları sorunsuz şekilde hallederek siz değerli kullanıcılara sorunsuz hizmet sağlamaya devam etmektedir. Yapılan her işçilik için 1 yıl servis ve işçilik garantisi sunan firmamız ileride aynı şekilde sorun yaşamanız halinde sizlere garanti vererek sizlerden tekrardan aynı parça için ücret talep etmemektedir. Sizlerin desteği ile yıllardır hizmetlerine koşulsuz şartsız devam eden firmamız yaşamış olduğunuz her türlü sorunlara eksiksiz cevaplar yönelterek sizleri detaylı yollardan aydınlatmaktadır. Bu nedenle Demirdöküm Klima Arızası ve Demirdöküm Kombi Arızası ne olursa olsun Demirdöküm Kombi Basıncının Düşmesi ya da birçok nedenlerde firmamızı arayarak hiçbir sorunu dert etmeden firmamız tarafından servis talebinde rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Bugünde başarılı sonuçlara imza atmak amacıyla birçok yenilik oluşturarak sizleri fazlasıyla memnun edeceğimizde kuşkunuz olmasın. Binanızda bulunan daire sakinlerinizle anlaşarak toplu bakım yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle bahset değimiz kampanyamızın tam sizlere göre olduğunu belirtmek isteriz. Toplu bakım ile beraber 5 ve 10 arası kombilerde %30 10 ve 50 arası olan kombi bakımlarından %35, 50 kombi üzeri bakımlarına ise %40 a varan indirimlere yer vermekteyiz. Bir başka kampanyamız ise gaz alarm cihazı kampanyamızdan oluşmaktadır. Dairenizde doğalgaz ile çalışan her cihazın sizlerde biliyorsunuz ki bazı tehlikeleri bulunmaktadır. Bu tür tehlikelerden sakınmanız adına gaz alarm cihazı almanız durumunda Demirdöküm Kombi Bakımı sizlere ücretsiz olarak sağlanacaktır. Bu durumun yanı sıra tesisat yıkama işlemini uzun süredir yaptırmayan ve yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza bu işlemi gerçekleştirdikleri taktir de kombi bakımı işlemini de aynı şekilde ücretsiz gerçekleştirmekteyiz. Vip servisi hizmetimiz ile aynı gün içerisinde servis imkanımızdan faydalanabilecekler. Vip servis hizmetimizden yararlanacak kullanıcılar iki servis bedeli ödemek koşuluyla 6 saat içerisinde servis hizmeti alabilecekler. Bu durumda ziyade 3 sene içerisinde firmazın tarafından servis talep etmiş kullanıcılarımız olası bir sorun ile karşılaşıp Demirdöküm çağrı merkezi numaramızı aradıkları takdir de ikinci bir servis bedeli talep edilmeyecektir. Bu durum yalnızca tarafımızdan servis talebinde daha önce bulunan müşterilerimiz için geçerli olacaktır. Unutmayınız ki bu durum yalnızca 1 defalığına mahsus olmaktadır.

Bizler yılların vermiş olduğu tecrübeler ile çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerletip sizlere her koşulda sorun yaşamayacağınız bir servis imkanı sağlamaktayız.  Sizlerde en iyi şekilde hizmet alıp kampanyalarımız bitmeden bir an önce servis talebinde bulunabilir dilerseniz de www.turkiyedemirdokumservisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
hd film izle
Film İzlemek İçin Ne Tercih Ediyorsunuz?

Sizler için açılmış olan film izleme sitesinin en büyük hedeflerinden birisi vizyon filmlerinin yayınladığı gün sizler için hiçbir karşılık beklemeden...

Baymak Servisi
En Uygun Fiyatlı Baymak Servisi

Baymak Servisi olarak yaptığımız çalışmalarda tüketicilerimizi her zaman ilk sıraya aldık ve bu amaçla da teknik açıdan her bir sorunda...

Kapat