Ayhan 22 Haziran 2016 Tanıtım

Muhteşem ve gerçekten özel filmler ile buluştuğumuz her yeni sezon, sizlerin de heyecanlandığını biliyoruz. Bu neden ile film sitemiz için özel olarak yeni ve güncel filmleri takip ederek, mümkün oldukça sitemize koymaya çalışıyoruz. Etkileyici ve farklı bir şekilde karşımıza çıkan bu özel filmler içinde animasyonları sanırız hepimiz severek izlemekteyiz. Bu neden ile sitemizde Buz devri 5 türkçe dublaj izle seçeneği hemen eklendi bile. Bu şekilde tüm ailenize harika bir film ısmarlayabilirsiniz. Eğlenceli konusu ve başarılı şekilde karşımıza çıkan tarzı ile bu muhteşem film ilk 4 seri filmi ile zaten gönüllerimizi kanamıştı. Şimdi antik sincabımızın inanılmaz ve çok özel macerasını Buz Devri 5 izle izleme şansını yakalıyoruz. bu harika film çocuklarımız kadar bizlerin de beğenisini kazanan gerçek yapımlar içinde yer alıyor. Her bakımdan hoş ve farklı bir kurgusu olan filmin bu kadar başarı kazanması zaten tesadüf olamaz.

Buz Devri 5

Buz Devri 5

Yenilikçi sinema anlayışı ile hayatımıza dahil olan birçok animasyon gibi Buz Devri’de gerçekten bizler için özel bir yapım oldu. İlk filmden bu yana geçen dönem, harika sonuçları almanızı en güzel biçimde sağlamıştı. Serinin diğer filmleri gerçekten çıtayı yükselterek devam ediyor. Buz Devri 5 izle linkinden hemen filmi izleyebilirsiniz. Beklentilerinize gerçek anlamda karşılık verecek olan sitemiz, inanılmaz bir şekilde sizleri harika filmler ile buluşturuyor. Bu yapımlardan sadece bir tanesi olan Arınma gecesi 3 full izle filmi, muhteşem serinin en son aksiyonu olarak karşımıza geldi. Serinin diğer yapımlarını izlemeyenler için ise sitemizde gerekli eklemeleri yaptık. Bu şekilde diğerlerini de izleme şansına sahip olabilirsiniz. Harika ve sürükleyici bir gerilimin içinde olacağını bu filmi kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Eşsiz ve inanılmaz bir kurgu ile yeniden 12 saat her şey serbest olacak.
Bildiğiniz gibi Arınma Gecesi olarak ABD’de yılda sadece 12 saat boyunca suç işlemek cezasız kalıyordu. Bu kurgudan yola çıkan senaristler, bizleri inanılmaz ve etkileyici bir tarz ile tanıştırdılar. 1 Temmuz tarihinde gösterime girecek olan Arınma Gecesi 3 izle filmi yine cinayetlerin kol gezdiği bir geceye bizleri odaklayacak. Ancak bu kez bir senatör, ezilen ve bu arınmalarda zayıf durumda kalan fakir ve korumasız halk için bir şeyler yapma gereği duyacak. Arınma gecesinin artık kalkmasını isteyen senatör, bazı kesimlerin de olumsuz olarak dikkatini çekiyor. Bu neden ile Arınma Gecesi 3 izle filminde kendisi de bir hedef halini alacak. Bakalım kahramanımız bu inanılmaz cinayetten onu korumayı başarabilecek mi? Yine harika bir ekip ile karşımıza çıkan film, muhteşem ve sürükleyici bir gerilimi bizlere yaşatacak. Bu şekilde sizler de sitemizde filmi izlerken inanılmaz ve çok özel bir tarz ile karşılaşacaksınız. Vizyon tarihinden itibaren filmi sitemizde bulabilirsiniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
İlginç Bilgiler
Şaşıracağınız İlginç Bilgiler

Yeni bilgiler her zaman için insanları ilk duyduklarında şaşırtmış ve yok artık dedirtecek noktaya getirmiştir. Şaşıracağınız ilginç bilgiler aslında sürekli...

Evden Para Kazanma
Bayram Kredisi 2016 Faiz Oranları

Sizde ailenizle güzel bir bayram geçirmek için İnternet'te Bayram Kredisi 2016 Faiz Oranları'nı aratanlardan mısınız? 2016 senesinde birçok banka çok uygun faiz...

Kapat