Botoks

4 Dakikada Okunur
0
0
12
Botoks

10 Dakikada Gelen Ameliyatsız Güzellik : Botoks

Gün içerisinde mimiklerimizi kullanırken, gülerken veya konuşurken yüz bölgesinde çeşitli hareketlilikler yaşarız.
Kızdığımız zaman kaşlarımızın arasının çatılması, gülerken yanaklarımızın şişmesi veya üzgün iken dudaklarımızın çevresindeki değişimlerin kırışıklıklarla kalıcı olarak kalmadı sürekli bu izlenimleri yaratır.
Bu nedenle, hiçbir ifade kullanmazken dahi karşınızdaki kişi tarafından böyle bir hale düşmeyi ister misiniz?
Elbette hayır diyeceğinizi düşündüğümüz için size bu yazımızda yüz estetiği açısından botoks konusunda bazı detayları aktaracağız.

Yukarıda belirttiğimiz gibi herhangi bir nedenden dolayı kaşlar, burun yanları, dudaklar, yanaklar veya alın bölgesinde kırışıklık meydana gelmişse, bunların bir an önce iyileştirilmesi gerekmektedir.
Yukarıdaki kızgınlık, mutluluk veya mutsuzluk ifadelerini bir süre engelleyecek olan botoks, bu sayede yüzünüzde kırışıklık oluşumunun önüne geçmeyi hedeflemektedir.
Bu yöndeki beklentilerinizi başarılı bir şekilde cevap vermekte olan botoks uygulamaları sayesinde dudaklar, göz çevresi, alın, kaş arası, burun ve yanak gibi bölgelerde gençleştirmeler yapılmaktadır.

Özel bir iğne ve botoks maddesinin kullanımıyla, deri altına etki edecek biçimde enjekte edilmesi yöntemi olarak adlandırılan botoks işlemlerini uzman kişilerin yapması oldukça önemlidir.
Türkiye’de sayısı oldukça fazla olan güzellik merkezlerinden herhangi birine başvurarak botox ile ilgili taleplerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz.

İlk etapta hissedeceğiniz sinek ısırığı şeklinde tarif edilecek bir ağrı hissinden başka hiçbir yan etkisi olmayan bu uygulama ile birlikte dinamik bir yüz hatlarına kavuşabilirsiniz.

Çizgi düzeltimi, kırışıklık açımı ve kaldırma gibi işlemler yapıldıktan sonra anında normal hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır.
Kendinize bir öğle tatilinde eşsiz bir güzellik yapmak için kliniklere veya özel merkezlere başvuru yaparak botoks uygulamalarını 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.
Önemli olan sizin hangi bölge için ne tür bir uygulama yapılmasını istediğinizi belirtmenizdir.

Detaylı Bilgi İçin : www.antiaging.com.tr

 • Botoks-nasİl-etki-eder

  Botoks

  SON YILLARIN POPÜLER AMELİYATSIZ ESTETİK UYGULAMASI BOTOKS Dünyadaki birçok kişinin güzell…
Daha fazla ilgili makale
 • Blog Yazmanın Bana Kattıkları

  Blog Yazmanın Bana Kattıkları

  En son yazdığım yazıdan da görebileceğiniz gibi 4 yıldır kişisel blog yazıyorum. Her hafta…
 • Blog Dünyasında 4 Yıl

  Blog Dünyasında 4 Yıl

  Bundan tam 4 yıl önce saat 22:29’da blog dünyasına giriş yapmamı sağlayan ilk yazımı…
 • Afriqiyah Airways Libya Uçak Bileti

  Afriqiyah Airways Libya Uçak Bileti

  Afriqiyah Airways, Nisan 2001’de kurulmuş ve 1 Aralık 2001 tarihinde programlı hizme…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz