Ayhan 8 Kasım 2015 Tanıtım

Boğa Burcu

Boğa Burcu sahip olduğu özellikleri ile bütün burçların en sert ve inatçı yapısı ile tuttuğunu koparmaktadır. Aşırı sinirli olduklarından bir şeye sinirlendiği anda sakin halinden asla eser kalmaz. Boğa Burcu kişileri güvenilir ve sağlam kişiliğe sahiptirler. Asla mantığı ile hareket etmeyip, daima duyguları doğrultusunda karar almayı tercih ederler. Kendisini mutlu etmeyecek olan her durumdan hoşlanmadığı gibi olaylardan uzak kalır.
Boğa Burcu bütün burçların için en sabırlı olanıdır. Bir konuda sabrını sonuna kadar kullanarak tahammül edebilir.

Bazı hataları görmezden gelebilir, fakat haksızlığa uğradığını fark ettiği zaman kızgın bir şekilde davranarak hiç beklenmedik davranışlarda bulunabilir. Haraketli yaşam ona göre değildir. Evcimen bir yapıya sahip oldukları için günlerce evinden çıkmadan tek başına salonun keyfini sürebilir.

Boğa Burcu olan kişiler için evin en vazgeçemedikleri yer mutfaktır. Ellerinin lezzeti herkes tarafından beğenildiği gibi yemek yemeği oldukça fazla severler. İşte boğazlarına düşkün olan Boğa Burcu Erkeği eşlerinin yaptığı yemekleri gözleri kapalı yedikleri için neredeyse hemen hemen hepsi iri yapılıdır. Mala mülke düşkün olan Boğa Burcu Erkeği asla kuru zenginlikten hoşlanmamaktadır. Zengin olmaktan daha çok zengin görünmekten hoşlanmaktadırlar.

Lüks hayat tam bu burcun erkeğine göredir. Fakat ne kadar lüks yaşama önem vermiş olsalar da paranın ne kadar önemli bir araç olduğunu bildiği için gereksiz yere harcama yapmayı asla sevmezler. Zengin olarak doğmasalar bile mutlaka zengin olarak hayata gözlerini yumarlar.
Boğa Burcu Erkeği âşık olduğu kadına çok fazla değer vererek, aşkın önemini bilir.

Sevdiği kadını asla aldatmadığı gibi ilişkilerinde de yalandan kaçınmaktadırlar. Kısa süreli gelip geçici ilişkiler Boğa Burcu karakterine asla yakışmaz. İlişkinin temelini sağlam atıp, sonuna kadar birlikte yol almayı isterler. Çok kıskanç karakterde oldukları için ilişkilerinde bazen karşı tarafı fazlasıyla bunaltabilirler.

Keyif düşkünü olan bu burca sahip kişiler tembel ve fazlasıyla uyuşukturlar.

Boğa Burcu kişileri tam bir iş hastasıdır. İş yaşamında başarılara imza atmak için fazla hırslı ve çalışkandırlar. Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları yapacak olursak aşk hayatında yenilikler yaşayacak ve risk almaktan kaçmayacaksınız. İş hayatınız hareketli dönemler geçiriyor, sorumluluklarınızı artması ile birlikte kişiler ile ilgili yüklenmeler artabilir. Maddi açıdan da biraz dikkat etmenizde fayda var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
300520141132470112085
Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Gün geçtikçe kullandığımız kredi kartları da hayatımızda önemli bir yer alıyor. Nakit kullanmadan kredi kartı ile ödeme yapıyoruz fakat ay...

elektrik
Hızlıca Elektrik Faturası Ödeme

Elektrik globalleşen dünyamızın artık vaz geçilmez bir enerji kaynağı olmuştur. Elektrik sayesinde birçok işimizi haledebilmekteyiz. Elektriksiz hayatı düşünemediğimiz bu yaşantımızda,...

Kapat