Anasayfa Tanıtım Beyaz Eşya Servis Seçim Rehberi

Beyaz Eşya Servis Seçim Rehberi

4 Dakikada Okunur
0
0
54
Serviste

Sürekli gelişen mantığını amaçlarına entegre ederek yola çıkan bir site düşünün. Değişime açık olmaları da ayrıca kabul görünesi. Çeşitli markaların birlikte hizmet verebildiği bir platformda karşımıza çıkan bir site. Servis hizmetinin ne şekilde yapıldığını gösteren, kaliteden ödün verilmeden hizmet veren bir sistematik. Serviste.com bu ayrıcalıkları sizlere sağlamak adına kurulmuş bir sitedir. İçerisinde Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, Altus gibi dünya markaları bulunmakta. Sitenin kuruluş amacı; klima ve kombi rehberliği üzerine olması dikkat çekici unsurlarda yer alıyor. Hassas ürünlerde hizmet verilmesi özverili bir çalışmanın sonucu olarak karşımıza çıkmakta. Web sitesine ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.
Ürünler sadece klima ve kombi ile sınırlı kalmıyor. Beyaz eşyadan ankastreye, elektrikli ev aletlerinden ısıtma soğutma sistemlerine kadar birçok çeşitliliğe de servis imkanı sağlıyor. Serviste.com adına yakışır bir şekilde kaliteli hizmetin en önemli temsilcisi olarak kabul görüyor. Değişen ve yenilenen tüm teknolojik gelişmelerce kendine pay çıkararak bünyesine entegre ediyor. Teknik kadrosuyla tecrübe ve deneyim sahibi olmaları Serviste.com algısını oluşturmalarındaki en temel etken olarak karşımıza çıkıyor. Bu durum içerisinde de başarı kavramı fazla önem arz ediyor.
Ulaşılabilir olma, hız ve çözüm ilkeleri temel niteliklerini oluşturarak, problemlere nasıl yaklaşacaklarını bilmekteler. Müşteri algısını çok iyi yönettikleri için büyük sorunlarda bile müşteriyi fazla mağduriyet süresine hazırlamayı da ihmal etmemekteler. Sürekli yenilik parolasını benimseyerek hem site hem de sistem içerisine dahil olmuşlar. Servis hizmetleri, Serviste.com markasının dürüst ve güvenilir bir ilerleme anlayışına sahip olduğunu gözler önüne seriyor.
Serviste.com, site bazında müşterilerine iletişim imkanını en üst düzeye çıkarmış bulunuyor. Elektronik posta sisteminden tutun sosyal medya hesaplarına kadar birçok ulaşım imkanı söz konusu. Telefon numarasının da elbette yer aldığı klima kombi servis rehberliği, yoluna hızlı ve emin adımlarla devam edecek gibi duruyor.

Daha fazla ilgili makale
 • Uzmanfoni

  Uzmanfoni Tasarım Hizmetleri

  Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazar…
 • Toshiba

  Toshiba Servis İzmir

  Özel servis firması denilince birçok kişi servis hizmeti almaktan çekiniyor ve direkt yetk…
 • Kadınlar Günü

  Kadınlar Günü ve Hediye Seçimi

  Her özel günde olduğu gibi kadınlar günü yaklaşması ile birlikte erkeklerin hediye ve çiçe…
Yazardan daha fazla Ayhan KORKMAZ
 • Uzmanfoni

  Uzmanfoni Tasarım Hizmetleri

  Uzmanfoni, freelancer uzmanlar ile küçük ve orta ölçekli firmaları bir araya getiren pazar…
 • Toshiba

  Toshiba Servis İzmir

  Özel servis firması denilince birçok kişi servis hizmeti almaktan çekiniyor ve direkt yetk…
 • Demirdöküm

  Kadıköy Demirdöküm Kombi Servisi

  Demirdöküm Servis İstanbul, Demirdöküm marka cihaz kullanan kişilerin, almak istediği hizm…
Load More In Tanıtım

Cevap Yaz