Ayhan 7 Temmuz 2015 Tanıtım
en iyi banyo modelleri

en iyi banyo modelleri

Banyo Modelleri

Banyolar kısa süreli ama kaliteli zaman geçirmenin merkezleridir. Rahatlamak, arınmak ve stresten uzaklaşmak için en iyi mekanların banyolar olduğu ispatlanmıştır. Bu nedenle banyoların kişinin zevkini yansıtacak yönü dışında kullanışlı ve işlevsel olması gerekir.

Banyo modellerinde ne önemli ayrıntı duş ve kabin mi yoksa küvet mi tercih edileceğidir. Buna karar verdikten sonra bu tercihin banyonun neresinde yer alacağını seçmek gerekir. http://www.moddadekor.com/banyo/ Bunun dışında kalan bölmelerde banyonun yapısına göre çeşitli alternatifler bulunacaktır. Banyo için altın tonlarının kullanılması bu sezonun trendleri arasındadır. Osmanlı motifleri ile beyaz üzerine altın detayların olduğu duvar kaplaması da oldukça şık görünüm sağlamaktadır.

Banyoda eşyaların koyulabilmesi için bir dolap işinize yarayacaktır. Yeni nesil banyo modelleri için en önemli ayrıntı dolaplardır. Dolap modelleri de banyo rengine göre tercih edilebilir. Dolabın en altta kalan bölmesi çamaşır makinesi için hazırlanmalıdır. Üst kısımlar ise havlu ve gerekli araç gereçlerin koyulabilmesi için tasarlanmış olmalıdır. Bu şekilde hem çamaşır makinesi görünümü yok olur hem de kullanım için geniş bir alan oluşturulmuş olur. Banyoda dolap için bir yer bulunmuyorsa o zaman lavaboyu dolaplı olan modellerden seçebilirsiniz.

Moddadekor Banyo aksesuarları için ise tercihiniz güzel bir avize olabilir. Yerleri de sudan etkilenmeyen parke ile kaplayabilirsiniz. Bu şekilde hem şık hem de samimi bir ortam yaratırsınız. Banyonun farklı bir dünya olduğu algısını yok etmiş olursunuz.

, ,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Tanıtım Yazısı Nedir
SeoTR ile Kurumsal & Bireysel Seo Çözümleri

"Seo" kelimesi "Arama Motoru Optimizasyonu" tanımının İngilizcesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Sitenizin ya da sayfanızın arama motorlarının üst sıralarına taşınmasına yardımcı...

Beko Servisi
Özel İstanbul Beko Servisi: 444 78 56

"Bir Dünya Markası" sloganı ile yola çıkan ve yıllardır bu sektörün liderlik koltuğunda ısrarla oturmayı başaran Beko markası, dayanıklı ev...

Kapat