Ayhan 19 Şubat 2017 Tanıtım

Geçen zamanla beraber üniversite mezunlarının bile iş bulabilmesi içi çeşitli farklılıklar yaratması gerekliliği, uzmanlarca sürekli söyleniyor. Çünkü artık çok daha fazla kişi mezun oluyor. Dolayısıyla bu mezun denizinin içinde fark yaratmadan iş bulabilmek imkansız.

Bu nedenle kişiler İngilizce öğrenerek iş bulabilme ihtimallerini arttırmaya çalışıyorlar. Bu son beş yıldır belkide en çok işe yarayan faktördü. Ancak İngilizce bilmek de diğer mezunlardan sıyrılmanın tek yolu değil. Çünkü artık İngilizce bilen kişi sayısı da fazlalaştı. Peki iş bulma olasılığınızı arttırmak için neler yapmalısınız ?

Almanca Bilen İş

Almanca Bilen İş

Almanca Öğrenerek İş Bulabilirsiniz

Artık iş bulabilmek için yapmanız gereken şeylerin başında Almanca öğrenmek geliyor. Çünkü artık Almanca Bilen İş ilanları kariyer sitelerinde çok daha popüler bir hale geldi. Ve yakın zamanda da gelişmeye devam edecek gibi gözüküyor. Özellikle Alman firmaları ve Almanya’ya iş yapan firmalar sürekli olarak Almanca bilen iş ilanları açıyorlar.

Almanca Eleman Arayanlar  arasında Vectra Group, ana dili seviyesinde Almanca bilen çağrı merkezi elemanları arıyorlar. Sabit maaş ve yüksek prim ile çalışanlarına, Bostancı, Adapazarı, Yalova, Eskişehir, Bursa ve Ankara’daki şubelerinde iş imkanı tanıyorlar.

Peki Almanca’nızı Nasıl Geliştirebilirsiniz ?

Bu amaçla öncelikle eğitim almanız gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü iş yetkinliğine erişebilmek için temel Almanca kurallarını öğrenmeniz gerekiyor. Bunun yanında da en önemli nokta konuşma yeteneğinizi arttırmanızdır. Bu amaçla Almanca film ve dizileri izleyerek konuşmanızı ilerletebilirsiniz. Diğer yandan da Almanca blogları okuyarak kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

,
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Artemis
Dünyanın yedi harikasını inceledim

Giriş Selamlar, Bilirsiniz antik yapıları, kültürü ve sanatı severim. Bunu bir programcı olarak söyleyebilirim ki eski insanların yaşantıları, kültürü ve...

Ödeme Kartları
Güvenli Alışverişin Adresi “Ödeme Kartları”

Online alışverişler hız kesmeden artmakta ve gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Satış yapan her marka ürün ve hizmetlerini bir şekilde internet ortamında...

Kapat