Ayhan 30 Mayıs 2016 Kişisel

Düşlediğiniz tatilin doğru adresi: Gruppal

Hepimizin aklında ayrıcalıklı, konforlu ve huzur dolu bir tatil var. Peki hayalinizdeki tatili gerçekten bulabiliyor musunuz? Cevabınız hayır ise henüz Gruppal.com sayfalarıyla tanışmamışsınız demektir.

erken-rezervasyon

Türkiye’de tatil anlayışına yeni bir soluk kazandıran Gruppal tur şirketi, aklınızdaki tüm tatil seçeneklerini barındırıyor. Sadece online alanda hizmet veren Gruppal, bu özelliğiyle de Türkiye’nin lider online tatil markası oluyor. Seyahat ile ilgili sayısız fırsatı bünyesinde barındıran firma, deneyimli ve uzman kadrosuyla da gezgincilerin her daim yanında oluyor.

Aklınızda neresi varsa oraya bir tur mutlaka var!

En kaliteli ve cazip seyahat fırsatlarını Türkiye’yi ve dünyayı gezmek isteyenlerle buluşturan Gruppal.com sayfalarında yurtdışı turlarından yurtiçi gezilerine, cruise gemi yolculuklarından nehir turlarına, kültür ve balayı turlarından Umre turları, kayak turlarına kadar sayısız seçenek bulunuyor. Yılbaşı, sömestre, bayram gibi özel günlerde de indirimli turların ve birbirinden farklı rotaların olduğu Gruppal.com’da tüm tatil hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor.

Neden Gruppal.com’u tercih etmeliyim?

Popüler şehirlere ve trend güzergahlara birbirinden uygun yurtdışı turları fırsatlarıyla gitmenin yanı sıra Gruppal.com üzerinden satın aldığınız her tatil için hediye puan kazanıyor ve bir sonraki tatil alımlarınızda bu puanlarınızı harcayabiliyorsunuz. Gitmek istediğiniz yeri en geniş alternatifleriyle burada bulmanız mümkün. Gruppal.com’da beğendiğiniz tatili en iyi fiyatlar ve kredi kartına 9 taksit ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, müşteri memnuniyeti, güvenlik ve destek hizmetlerinin en üst seviyede yararlanırsınız.

% 100 Güvenlik standartları ile tatil yapın

Gruppal.com üzerinden kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenerek, güvenli bir şekilde bankalara aktarılmakta ve Gruppal sunucularında kesinlikle tutulmuyor. Gruppal’da sunulan ürün ve hizmetler Gruppal yetkilileri tarafından kontrol edilerek, kalite standartlarına uygun olmalarına özen gösteriliyor. Hadi siz de gitmek istediğiniz yere, Gruppal.com fırsatlarıyla gidin, karlı çıkın!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Kişisel
Tablet Gerekli mi
Sonunda iPad Aldım

Herkesin kendi içinde almak istediği ama çeşitli nedenlerle alamadığı şeyler vardır. Benim de listemin başında kesinlikle iPad geliyordu. Öyle ki...

Uludağ Ekonomi Zirvesi
Capital Uludağ Ekonomi Zirvesi

Capital, iş ve ekonomi dünyasının haber, yenilik ve gelişimi için önemli rol oynayan kaynaklardan biridir. İş hayatında kadınların da iş...

Kapat