Ayhan 30 Mayıs 2016 Tanıtım

Tek Bir Hediye İle Yetinmeyenlere: Kutu Kutu Sürprizler

Alacağınız hediyeleri seçmeye çalışırken yaşadığınız o yorucu karmaşaya bir son verin. Hangimiz hayatımız renk katan insanlara hediye alıp onları mutlu etmekten hoşlanmayız ki? Hele bir de tam da beğeneceği bir hediye verip doğru karar vermişsek kendimizle gurur duyarız. Renkli hediyeler insanlara sevildiklerini hissettiren en güzel araçlardır.

Hediye vermek insanı mutlu eden yegane davranışlar arasında yer alır. İçten bir hediye iki insan arasında güçlü bir sevinç bağı yaratır ki, çoğu zaman buna hiçbir küslük, dargınlık dayanmaz.
Peki sevdiklerinize tek bir armağan yerine birden fazla hediye içeren hoş bir sepet veya hediye kutusu sunmaya var mısınız? Onu mu beğenecek bunu mu, demeye son veren, sevimli hediyeleri bir araya toplamayı sağlayan, yüreklere dokunacak farklı seçenekleri bir araya getiren bu özel armağanlarla her özel güne özgü hediyeler verebilirsiniz.

İsterseniz sevgilinize bir doğum günü hediyesi olarak verin. İsterseniz annenize, anneler gününde güzel seçenekler sunun. İsterseniz babanız için bir araya getirilmiş farklı hediyelerle muhteşem bir babalar günü hediyesi verin. Özel sunumuyla bu karma hediyelerin yüzlerce çeşidini bulmak için Hediye Fabrikası Hediye Sepetleri kategorisine mutlaka bir göz atın.

“Böyle hediyeler pahalı değil midir?”, diye sorabilirsiniz. Bu özel fabrikada cevap “Hayır” olacaktır. Uygun fiyatlı ve dolu dolu hediyeler, cebinize göre seçeneklerle sizinle buluşuyor.

İşte size birkaç örnek:

Anneme Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Sözcükleri ve Resimli Çikolata: 41 adet sevgi sözü, kalp çikolata, özel Mabel çikolatalar ve şık bir ambalaj bir arada, uygun fiyata.

3’ü Bir Arada Hediye Seti: Çiftlere özel bir set. Bay ve bayan kupası, aşk çekleri, harika bir puzzle bir arada. Sevginize sevgi katın, özel günlerin coşkusunu paylaşın.

3’lü Havlu Tatlı ve Kahve Şöleni Lüx Hediye Sepeti: İster yeni evlenenlere, ister eşinize, isterseniz de bir arkadaşınıza verilebilecek harika bir kutlama paketi. Kalp çikolatalardan, Türk kahvesine; fındıklı lokumlardan, yumurta çikolatalara, unutulmaz bir hediye.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar :

Elektrik-Elektronik mühendisiyim. 2 yıldır bu blogda yazıyorum. Ve 6 aydır aktif olarak internet siteleri yönetiyorum. Kişisel olarak da teknoloji ve fotoğrafçılıkla ile ilgileniyorum.Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip edin:

YORUMLAR

Daha fazla Tanıtım
Hediye Alma Rehberi
Hediye Sepeti

Sen Kalbimde Apayrı Bir Yerdesin" Demenin En Güzel Yolu İnsanlar kendileri için anlam ifade eden insanlara çağlar boyunca armağanlar sunmuş...

instagram-dan-sirketlere-ozel-yeni-analiz-imkani
Instagram Fenomeni Olmak

Instagram Fenomeni Olmak Facebook tarafından satın alınmasının ardından instagram, son yıllarda diğer sosyal mecralara oranla en yoğun olarak kullanılanlar listesinde...

Kapat